“حقیقت تلخ”: کنگره پس از BJP رهبر می پرسد Sonu Sood برای کمک به مهاجران

'Bitter Truth': Congress After BJP Leader Asks Sonu Sood To Help Migrants

راجندرا Shukla گفت: BJP در مرکز و در دولت به ارمغان آورده است lakhs از کارگران مهاجر به عقب.

بوپال:

Bharatiya Janata Party (BJP) و رهبر سابق, Madhya Pradesh وزیر راجندرا Shukla مورد انتقاد قرار گرفته توسط مخالفان پس از او پرسید: بازیگر, Sonu Sood در توییتر برای کمک به کارگران مهاجر از منطقه خود را که در گیر شد در Mumbai, Maharashtra.

آقای Sood برنده تمجید برای تنظیم حمل و نقل برای کارگران مهاجر که قادر به بازگشت به خانه در میان کشور lockdown برای کوروناویروس.

آقای Shukla بی جی پی MLA از ریوا به اشتراک گذاشته شده در توییتر یک لیست از مهاجران از ریوا و ساتنا مناطق, Madhya Pradesh که در بمبئی.

“شما برادران مهاجر برای شما ارسال خواهد شد فردا ، اگر من تا به حال آمده به MP و سپس به من ارائه Poha.” این بازیگر در پاسخ به عقب در هندی.

آقای Shukla بعد گفت که 55 از 168 نفر گیر در بمبئی می تواند بازگشت زیر درخواست خود را به آقای Sood.

اما کاربران رسانه های اجتماعی trolled آقای Shukla اشاره به این که بی جی پی در قدرت در مرکز و در Madhya Pradesh اما رهبر آن تا به حال به دنبال کمک از یک بازیگر بالیوود.

مخالفت کنگره آمریکا نیز هدفمند وزیر Shivraj سینگ Chouhan.

“این صدای جیر جیر با راجندرا Shukla در معرض تلخ حقیقت, Madhya Pradesh. دیدن Shivraj (Chouhan) وزیر پیشین و در حال حاضر BJP MLA از ریوا قادر به اعتماد خود را به دولت و سپس او را به کمک گرفتن از بازیگر, Sonu Sood برای کارگران مهاجر به دام افتاده در بمبئی” MP سابق کنگره رئیس آرون Yadav توییتی.

با اشاره به دولت وعده های دولت برای بازگرداندن هر مهاجر کارگر, دولت, کنگره, سخنگوی نارندرا Saluja گفت که آقای Shukla شده بود یک وزیر برای سال های بسیاری در Shivraj Chouhan رهبری, دولت, بنابراین او می داند که “واقعیت” از وزیر ارشد اطلاعیه ها.

“همین دلیل است که او به دنبال کمک از بازیگر, Sonu Sood نه از Shivraj Chouan برای بازگرداندن رشته کارگران در بمبئی,” او گفت:.

آقای Shukla گفت: مرکز و دولت به ارمغان آورده اند lakhs از کارگران مهاجر اما “کنگره هستند در خانه هایشان پنهان شده”.

Madhya Pradesh BJP سخنگوی Rajneesh Agrawal گفت که حدود شش لاخ مهاجران آورده شده است توسط دولت که در آن آقای Shukla همچنین نقش مهمی به عنوان یک عضو از BJP نیروی کار در این موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>