بیلی ممکن است یک آیکون اما این آیکیا قفسه کتاب است دست پایین بهتر از خرید

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما رو به یک شروع بد زمانی که من تا به حال به جمع آوری یکی از start-up magazine من کار کرده در پست-کالج. در سال دخالت من ساخته شده است ده ها تن برای photoshoots و در اوایل در زندگی من متعلق به یکی که بی درنگ sagged راه خود را به سطل زباله. در اواسط دهه بیست سالگی من نقل مکان کرد به KALLAX (پس از آن شناخته شده به عنوان EXPEDIT) و بعد flirted با دیواری قفسه بندی. اما آن را تا حدود هفت سال پیش که من ملاقات آیکیا قفسه کتاب رویاهای من: این HEMNES.

من در یک عکس برای کار وجود دارد و HEMNES بود—محکم و خوش تیپ قفسه است که به نظر می رسید برای گفتن “پیچیده بالغ کتابخانه” بیش از “اتاق خوابگاه محل دارنده.” HEMNES بود طبیعی تر به دنبال اما با تمیز خطوط واضح است که نگهداری آن ماست مالی کردن از رفتن بیش از حد کشور است. در آن زمان من در مورد به حرکت می کند و من بلافاصله می دانست که من می خواهم به خرید یکی برای من بعدی آپارتمان. من خیلی خوشحالم من: من در حال حاضر خریداری شده تقسیم عددی بر مضرب از این قفسه ها و توصیه می شود آنها را به ده ها تن از دوستان من است.

HEMNES شبیه به بیلی در ابعاد (هر دو فقط خجالتی از سه فوت عرض و در حدود شش و نیم پا بلند) اما فوق العاده سه اینچ عمق بر روی قفسه ها باعث می شود یک دنیا تفاوت برای ذخیره سازی هنر و کتاب های کودکان. اما آنچه واقعا مجموعه HEMNES از هم جدا است کیفیت مواد. که در آن بیلی خرده HEMNES جامد کاج که IKEA می گوید پایدار منابع. احساس بیلی سطوح خالص پلاستیکی, اما HEMNES است که رضایت بخش بافت دانه چوب. نکات چوب گره نشان می دهد از طریق ماست مالی کردن لکه و من ترجیح می دهم این آرام نگاه آلی به بیلی نرم و صاف کردن به پایان برسد.

مانند بیلی شما می توانید دو یا بیشتر HEMNES side-by-side به نگاه بزرگتر ساخته شده است در قفسه کتاب وجود دارد و درب شما می توانید اضافه کردن اگر شما را انتخاب کنید. هر دو قفسه از ویژگی های یک ثابت قفسه برای اضافه ثبات و چهار قفسه متحرک. اما یک تفاوت کلیدی این است که HEMNES’ قفسه را می توان بدبختانه اگر آنها شروع به تعظیم و آنها را از وسط خم شدن, اگر شما جای آنها را پر از کتاب به عنوان بسیاری به عنوان من. بیلی قفسه های شیاردار undersides که بقیه در گیره ساختن آن غیر ممکن است به چرخش قفسه.

مطمئن بیلی ارزان تر است ($59 در مقابل 149 دلار برچسب قیمت یک HEMNES) اما هنگامی که شما عامل در طول عمر من فکر می کنم شما ممکن است پیش آمده است خرید HEMNES. و با HEMNES’ ستبری آن را کمتر به احتمال زیاد به پایان رسید تا در محل های دفن زباله و به سرعت از بیلی به عنوان طولانی به عنوان شما نمی توانید بیش از حد تهاجمی با آشپزی انباشته. اگر شما در بازار برای یک ساده, قفسه کتاب, نگاهی به توصیه من و بهار برای HEMNES. کتاب های خود را خواهد شد با تشکر از شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>