Sushant Singh Rajput خانواده متهم Rhea Chakraborty از abetment به خودکشی

برجسته

  • بازیگر خانواده ثبت خیانت پرونده Rhea Chakraborty
  • بیهار دولت تصمیم گرفته است برای حمایت از خانواده داغدیده در دادگاه
  • پلیس تیم بازدید های بانک های مختلف نگاه به معاملات سرمایه گذاری

بمبئی:

تحقیقات مربوط به مرگ بازیگر, Sushant Singh Rajput به دنبال خواهد داشت پول دنباله بیهار پلیس است که در حال اجرا به صورت موازی پروب گفته اند. این بازیگر خانواده تا به حال ثبت یک مورد در مقابل دوست دختر خود را Rhea Chakraborty.

آقای Rajput ایجاد دو شرکت با Ms چاکرابورتی و برادر او به عنوان مدیران, پلیس گفت:. ثبت آدرس های از این دو شرکت در حال یک تخت در Raigad را Ulwe شهر در ماهاراشترا متعلق به Ms چاکرابورتی پدر محققان گفته اند.

بیهار پلیس در حال بررسی چگونه پول منتقل شده از این بازیگر به حساب مورد استفاده قرار گرفت. یک تیم پلیس در بازدید از بانک های مختلف و نگاه به معاملات و سرمایه گذاری های این شرکت است.

بررسی ومیزان اینکه آیا سرمایه گذاری ساخته شده توسط این بازیگر و دوست دختر خود را تمیز.

“معاملات مشکوک” در تراشه ها جای دادند تومان ارزش 15 کرور نیز تحت لنز اجرای اداره که پروب جرائم مالی, منابع گفته اند. آژانس به دنبال جزئیات این پلیس مورد ثبت شده توسط این بازیگر در بیهار.

به پلیس بمبئی در حال انجام یک بررسی دقیق به زاویه دیگر مانند حرفه ای رقابت و درمان ناعادلانه منجر به بازیگر بودن کنار. آنها نیز نگاه به امور مالی خود را.

بیهار دولت تصمیم گرفته است برای حمایت از خانواده داغدیده در دادگاه. دولت گفت: این امر یک فایل اخطار در دیوان عالی کشور مسدود کردن Ms چاکرابورتی تلاش برای انتقال پرونده او به بمبئی. آقای Rajput پدر در حال حاضر خواسته دیوان عالی کشور به گوش او قبل از تصمیم گیری در Ms چاکرابورتی دادخواست به انتقال پرونده از پتنا به بمبئی.

پلیس بمبئی منابع اند اما گفته NDTV خانواده ساخته شده هیچ اشاره ای از آنها سوء ظن و یا اتهامات زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات افسران ارشد در بمبئی پس از این بازیگر مرگ است. خانواده نیز نمی ادعا می کنند چیزی در بیانیه نوشته شده است و همچنین منابع گفت.

Ms چاکرابورتی است گفت: دیوان عالی کشور که او از زندگی با دوست پسر او را برای یک سال و منتقل شده در ژوئن 8 – فقط شش روز قبل از 34 ساله مرده پیدا شد در بمبئی ،

در این طومار به دنبال انتقال پرونده او از پتنا به Mumbai – یک کپی از است که با NDTV – Ms چاکرابورتی گفت که او و بازیگر در یک زندگی می کنند-در رابطه برای یک سال و تا ژوئن 8, پس از آن او تا به حال به طور موقت منتقل شده به محل اقامت خود. بازیگر Ms چاکرابورتی گفت: در طومار بود که از افسردگی رنج می برند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im