بزرگترین 1-بعد پرش در COVID-19 موارد ضبط تعدادی از بیماران بهبود

Coronavirus موارد هند: بیش از 4,900 بیماران فوت کرده اند.

دهلی نو: هند گزارش داد بزرگترین واحد-روز پرش در شماره جدید کروناویروس بیماران و مرگ و میر مربوط به بیماری بسیار عفونی با 7,964 تازه موارد و 265 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته که به ارمغان می آورد کل به 1,73,763 موارد با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت این صبح است. کشور وارد شده 4,971 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد. بیش از 80,000 بیماران بهبود یافته اند تا کنون. از این تعداد رکورد 11,264 بیماران بهبود در 24 ساعت گذشته. این دومین روز متوالی است که هند و نهم بدترین آمار کشور با توجه به همه گیر – گزارش کرده است بیش از 7000 نفر در یک روز و در روز هشتم که بیش از 6000 بيمار شده اند وارد شده در 24 ساعت. سنبله می آید پس از محدودیت ها کاسته شد برای مرحله چهارم از مستند.

اینجا بالای 10 تحولات در coronavirus موارد در هند:

 1. چهار متحده – Maharashtra, Tamil Nadu, Telangana و آسام – روز جمعه ثبت بالاترین تک-بعد پرش در تعداد COVID-19 بيمار.

 2. در ماهاراشترا بدترین آمار دولت 116 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 ثبت شد در یک روز مصرف چوب خط حساب کردن به 2,098. تعداد کل موارد پیشی 62,000-خوانده شده را علامت.

 3. در تامیل نادو 874 مورد جدید گزارش شده مصرف عفونت شمارش گذشته 20,000-خوانده شده را علامت.

 4. Telangana ثبت 169 جدید بیماران و چهار مرگ و میر در جمعه گرفتن دولت شمارش به 2,425 فتح کرد گرفته شد.

 5. در حالی که آسام همچنان دست به گریبان با سیل تعدادی از coronavirus موارد عبور 1,000-علامت روز جمعه با 177 بیماران جدید. دولت COVID-19 تعداد افزایش یافته است و چهار بار در هفته – از 256 موارد در 22 مه به 1,057 موارد در روز جمعه.

 6. در نامه ای به ملت ایران به مناسبت اولین سالگرد خود را در دوره دوم نخست وزیر نارندرا مودی با اشاره به عزم و انعطاف پذیری از 130 کرور سرخپوستان در میان COVID-19 مبارزه است. “با توجه به همه گیر جهانی این است که قطعا یک زمان بحران اما برای ما سرخپوستان این نیز یک بار برای یک شرکت حل و فصل. ما باید همیشه به یاد داشته باشید که در حال حاضر و آینده از 130 کرور هرگز دیکته شده توسط یک سختی,” او نوشت.

 7. او همچنین دوخته امید خود را از چرخش اقتصادی در قدرت از 130 کرور سرخپوستان و گفت: آنها می تواند به عنوان به خوبی به عنوان الهام بخش جهان است. “بسیاری می ترسید که هند را تبدیل به یک مشکل برای جهان زمانی که تاج بازدید هند است. اما امروز از طریق محض اعتماد به نفس و انعطاف پذیری شما را تبدیل جهان به نظر می رسد در ما. شما ثابت کرده اند که قدرت جمعی و پتانسیل سرخپوستان بی نظیر است حتی در مقایسه به قدرتمند و مرفه کشورهای جهان,” او گفت:.

 8. در زمانی که هند در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر ملت نیز شاهد بدترین ملخ تهاجم در سه دهه با چند کشور در حالت آماده باش. روز جمعه اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) هشدار داد که ملخ swarms یک تهدید جدی برای پرواز در حالی که فرود و مصرف کردن است.

 9. در سراسر جهان COVID-19 تعداد از مرز شش میلیون نفر-علامت بیش از 3.6 لاخ نفر کشته شده اند.

 10. ایالات متحده آمریکا – کانون همه گیر – ثبت 1,225 coronavirus مرگ و میر در جمعه آوردن مجموع آن به 102,798. آخرین اعداد آمد و به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با ما قطع روابط با سازمان بهداشت جهانی آن را متهم به انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محدود کردن اولیه گسترش این رمان coronavirus.
   

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>