بزرگ با تکنولوژی صرف بیش از 20 میلیون دلار در لابی در نیمه اول سال 2020 از جمله در coronavirus قانون

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل شهادت از راه دور از طریق ویدئو کنفرانس در طول یک خانه در ایالات متحده قضایی فرعی در ضد تراست و تجاری و اداری و قانون دادرسی در “سیستم عامل آنلاین و قدرت بازار” در این screengrab ساخته شده از ویدئو به عنوان کمیته ملاقات در کاپیتول هیل در واشنگتن, d. C. 29 جولای سال 2020 است.

ایالات متحده در کمیته قضایی مجلس از طریق رادیو فردا

بزرگ شرکت های فن آوری از Facebook, آمازون, اپل و گوگل در ترکیب به صرف بیش از 20 میلیون دلار در لابی در نیمه اول سال 2020 با بخشی از تمرکز خود را بر قانون بود که به معنای مبارزه با رکود اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

Facebook و آمازون شده اند رهبران در لابی سرمایه گذاری در طول شش ماه گذشته. رسانه های اجتماعی غول صرف بیش از $10 میلیون رکورد مقدار برای آن تلاش های لابی گری در نیمه اول سال با توجه به داده ها از حزبی مرکز سیاست پاسخگو. آمازون همچنین شکست سوابق سرمایه گذاری کمی بالاتر از 10 میلیون دلار در لابی در طول همان دوره زمانی.

از بسیاری از کنگره تلاش های فناوری juggernauts تلاش برای نفوذ در مسائل مربوط به کروناویروس قانون بخشی از لابی خود سفر با توجه به افشای گزارش بررسی توسط CNBC. این تلاش شامل در زمان مراقبت عمل می کنند که به معنای به کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق وام های فدرال برنامه شناخته شده به عنوان چک حفاظت از برنامه. که برنامه اجرا شده توسط اداره کسب و کار کوچک و منجر به میلیاردها دلار در وام.

این لابی نیز می آید به این شرکت ها شده اند تحت بررسی توسط کنگره کمیسیون تجارت فدرال و دولت به طور کلی وکیل در مورد پتانسیل نقض قوانین ضد تراست. به مدیران عامل این شرکت ها — مارک زوکربرگ, جف بزوس, تیم کوک و سوندار پیچای — همه رو سوال از کنگره در جلسه روز شنبه.

خانه قضائیه فرعی در ضد تراست منتشر گنجینه ای از اسناد و مدارک پس از این جلسه که با ارائه یک تصویر واضح تر از چهار تکنولوژی غول’ رویکرد به رقابت.

هنوز هم بسیاری از چهار شرکت نمی پاسخ به سوالات در مورد آنچه به طور خاص شرکت های خود به دنبال از طریق لابی خود مبارزات هنگامی که آن را به کروناویروس تلاش های امدادی.

یک سخنگوی Facebook گفت: آن را با تمرکز بر حمایت از کسب و کارهای کوچک اما پاسخ نمی دهند به دنبال درخواست برای نظر. Facebook علنا ایستاده بود توسط کسب و کارهای کوچک از طریق این بیماری همه گیر. شرکت افسر ارشد عامل Sheryl Sandberg قبلا گفته خود او Facebook صفحه ای که این شرکت در حال حرکت بود پیش با 100 میلیون دلار کمک مالی برنامه برای حمایت از کسب و کارهای کوچک.

اپل کاهش یافته است به نظر در حالی که گوگل و آمازون نیست پاسخ به ایمیل ها و به دنبال دهید.

با این حال وجود دارد برخی آشکار است که به عنوان سرنخ به احتمال زیاد هدف از این تکنولوژی غول های زمانی که آنها شروع به لابی در coronavirus مسائل مربوط به.

آمازون به عنوان مثال شنود گذاشته, موضوع, ماده, لابی, فروشگاه, شرکت تاسیس شده توسط دیرین سیاسی دموکراتیک استراتژیست استیو Elmendorf به لابی کنگره و دفتر اجرایی رئیس جمهور در “مسائل مربوط به فدرال و بخش خصوصی تست پروتکل های Covid-19” یکی از افشای اشکال می گوید. تمرکز در آمد سه ماهه دوم که از دهانه آوریل تا ژوئن است. ایالات متحده شروع به دیدن ثبت coronavirus موارد در پایان سه ماهه اول مارس. بیش از سه ماه اول سال tech غول رفت و در یک لابی صرف ولگردی و قانونی شکنی.

در مارس آمازون کارگران در میان اعتراض به تماس توجه به آنچه که آنها به نام عدم حمایت از کارکنان که در ادامه آمده به کار میان شیوع کروناویروس. آمازون پرداخت موضوع ماده $60,000 برای کار خود را در سه ماهه دوم.

پس از آن وجود دارد اپل که بیش از مدت زمان مشابه تبدیل به یکسان در یک گروه لابی گری تاسیس هدر پودستا از لابی تونی پودستا. تشکیل پرونده نشان می دهد که یکسان لابی به دنبال تاخت و تاز در یک coronavirus مربوط به لایحه شناخته شده به عنوان قهرمانان قانون که به تازگی به تصویب مجلس. تشکیل پرونده نشان می دهد که اپل نیز در تلاش برای ایجاد یک تاثیر در فضای مجازی یادگیری به عنوان بسیاری از مدارس در سراسر کشور شد و مجبور به تعطیل کردن.

یکسان لابی برنامه ریزی شده برای “آموزش سیاستگذاران در مورد عرضه زنجیره ای برای تکنولوژی برای پشتیبانی از آموزش از راه دور فعالیت های در سیستم آموزش و پرورش” افشای گزارش می گوید.

Elmendorf شرکت نیز شاهد $60,000 پرداخت از Facebook در سه ماهه دوم. آن را با تمرکز در بخش مراقبت عمل می کنند بلکه در خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون که به قانون تبدیل شد در اوایل این سال است.

گوگل اگر چه آن را صرف حداقل در لابی تبدیل به حداقل سه خارج از شرکت به تمرکز بر روی coronavirus امداد.

— CNBC لورن Feiner استیو Kovach و آنی پالمر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de