بایدن امنیت دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری در ماه نوامبر نهایی مسابقات در برابر تهمت

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری لبخند طول اولیه شب تجمع در بلدوین تپه محله لس آنجلس, کالیفرنیا, ایالات متحده در روز سه شنبه 3 مارس سال 2020 است.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

جو بایدن برنده به اندازه کافی نمایندگان در روز شنبه برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در ماه نوامبر انتخابات در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, NBC News, پروژه.

به پیروزی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی در اولین رای گیری در حزب کنوانسیون یک نامزد باید از حمایت اکثریت نمایندگان متعهد — حداقل 1,991 از کل 3,979 متعهد نمایندگان در دسترس است.

رفتن به تعطیلات آخر هفته بایدن در حال حاضر انباشته پیش بینی شده 1,970 متعهد نمایندگان پس از برنده شدن در یک سری از دموکراتیک مقدماتی در 2 ژوئن. او در حال حاضر 2000 با توجه به NBC News.

این presumptive نامزد خواهد شد به طور رسمی انتخاب شده توسط نمایندگان در کنوانسیون ملی دموکرات ها بود که به تعویق افتاد و در میان شیوع کروناویروس و در حال حاضر برگزار شود اوت 17-20 در Milwaukee, Wisconsin.

“این یک زمان دشوار در آمریکا در تاریخ است. و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قهر تفرقه سیاست این است که هیچ پاسخ” بایدن نوشت: در یک رسانه پست.

“این کشور در حال گریه کردن برای رهبری است. رهبری که می توانند ما را. رهبری است که می تواند ما را با هم,” او گفت:. “ما باید یک اقتصاد است که با این نسخهها کار برای همه — در حال حاضر است. ما نیاز به شغل را که عزت — در حال حاضر است. ما باید در برابر عدالت و فرصت های برابر برای هر آمریکایی در حال حاضر. ما نیاز به یک رئیس جمهور که مراقبت در مورد کمک به ما را شفا دهد — در حال حاضر است.”

اما در زمان رای دهندگان تا به حال فرصتی برای شروع ساخت تنظیمات خود شناخته شده در اوایل ماه فوریه این مسابقه تا به حال اساسا محدود به شش راه مسابقه بین بایدن سناتور. الیزابت وارن, مایکل بلومبرگ, پیت Buttigieg و سنسور. برنی ساندرز من-Vt. و ctq D-Minn.

معاون سابق رئیس جمهور رو به یک شروع پايان دور چهارم در آیووا انجمن خدشه دار مشکلات فنی و بی نظمی و توری حتی بدتر پنجم پایان در نیوهمپشایر اولیه. او شانس کمی بهتر در نوادا حزبی در آینده در دوم به ساندرز — اما در پایان با کمتر از نیمی از آرا را به دست آورده توسط سناتور ورمونت.

او در مبارزات انتخاباتی خود در اطراف در کارولینای جنوبی که در دولت اولیه او در زمان نزدیک به نیمی از آرا برنده هر شهرستان در دولت و خرد ساندرز 49 درصد به 20 درصد رو فوق العاده قوی در حمایت از رای دهندگان.

در روز هر دو Klobuchar و Buttigieg کاهش یافته و از نژاد و تایید بایدن تنظیم صحنه برای یک شنبه در نزدیکی-رفت و برگشت با بایدن که به تازگی از روز رای گیری اولیه با بیشتر نمایندگان از هر نامزد دیگر.

از آنجا وجود نداشت و به دنبال بازگشت. وارن کاهش یافته است دو روز پس از شنبه, در حالی که ساندرز منتظر چند هفته اما متمایل کردن در اوایل ماه آوریل به عنوان stay-at-home سفارشات با توجه به شیوع کروناویروس طرح میتوانست باقی مانده رای گیری اولیه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن, شد, presumptive ایران نامزد در ماه مارس با توجه به ان بی سی نیوز’ تصمیم میز زیر پیش بینی برنده در فلوریدا و ایلینوی انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه. کسانی که پیش بینی برنده قرار داده و او را بر آستانه از نمایندگان مورد نیاز به طور رسمی تبدیل به حزب خود را نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im