بایدن باز می شود تا 11-نقطه ملی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری لبخند طول اولیه شب تجمع در بلدوین تپه محله لس آ

توسط ELEMENTORSITE در 26 تیر 1399

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری لبخند طول اولیه شب تجمع در بلدوین تپه محله لس آنجلس, کالیفرنیا, ایالات متحده در روز سه شنبه 3 مارس سال 2020 است.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

واشنگتن — Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن دارای دو رقمی سرب در سراسر کشور بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با 7 در 10 رای دهندگان گفت: این کشور در مسیر اشتباه و اکثریت انتقاد از رئیس جمهور را از دست داده و coronavirus و روابط.

کسانی هستند که یافته های عمده ملی جدید ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی می آید که سه ماه و نیم قبل از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری در میان یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن حدود 140,000 آمریکایی ها و در طول تظاهرات و بحث بر سر مسابقه در سراسر کشور است.

این نظرسنجی نشان می دهد بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با 11 امتیاز در میان رای دهندگان ثبت شده 51 درصد به 40 درصد است که به خوبی در خارج از نظرسنجی حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.3 درصد است.

بایدن سرب در ماه گذشته نظرسنجی بود 7 امتیاز 49 درصد به 42 درصد است.

علاوه بر این نظرسنجی نشان می دهد که دموکرات ها با بهره گیری شدت مزیت رفتن به ماه نوامبر و این تهمت را رتبه کاهش به 42 درصد پایین ترین سطح خود در دو سال است.

"جو و نگرش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترین چالش برانگیز یک رییس جمهور مواجه شده است و پس از جیمی کارتر در سال 1980 و لیندون جانسون در سال 1968" گفت دموکراتیک ناظر انتخابات پیتر هارت که شرکت انجام نظرسنجی با جمهوری خواه ناظر انتخابات لایحه McInturff افکار عمومی استراتژی.

اما این بررسی همچنین نشان می دهد لنت نقره ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن و ایران و همچنین علائم هشدار دهنده برای بایدن و دموکرات ها: اکثریت رای دهندگان تایید رئیس جمهور دست زدن به اقتصاد; بایدن شخصی رتبه بندی کاهش یافته است پس از ماه گذشته و دموکرات دیگر با برگزاری دو رقمی سرب در کنگره اولویت است.

"به عنوان یک آمریکایی در حال مقابله با کروناویروس و یک حساب در مسابقه سیاسی وجود دارد یک معامله بزرگ از مرتب سازی در رفتن" اضافه شده دموکراتیک ناظر انتخابات جف Horwitt از هارت تحقیقات همکاران. "ما یک راه طولانی به دور از دانستن اینکه چگونه این همه بازی در رای دهندگان ذهن است."

در matchup در برابر تهمت بایدن بزرگترین مزیت هستند با رای دهندگان آمریکایی (80 درصد به 6 درصد); Latinos (67-22 درصد); رای دهندگان سنین 18 تا 34 (62-23 درصد) زنان (58-35 درصد); و سفید رای دهندگان با مدرک دانشگاهی (53-38 درصد).

مغلوب ساختن پیشی جستن است پیش در میان تمام سفید رای دهندگان (49 درصد به 42 درصد) مردان (45-43 درصد) و سفیده بدون مدرک دانشگاهی (57-35 درصد).

و در ترکیب 11 میدان نبرد متحده — آریزونا, کلرادو, فلوریدا, مین, میشیگان, مینه سوتا, Nevada, New Hampshire, کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین — بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 12 امتیاز 52 درصد به 40 درصد است.

چه چیزی بیشتر از نیمی از رای دهندگان — 50 درصد — می گویند هیچ شانسی در همه آنها را برای رای دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن (در مقایسه با 37 درصد که می گویند همان بایدن).

و یک سوال جداگانه اکثریت — 52 درصد — می گویند که آنها خواهد بود "بسیار ناراحت کننده" رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن (در مقایسه با 38 درصد است که از بایدن).

دموکرات نگه مزیت کمی در شدت

در حالی که بیشتر پاسخ دهندگان می گویند که آنها مشتاق در مورد رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن (23 درصد از رای دهندگان) از بایدن (14 درصد) این نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان دموکرات ها کمی بیشتر علاقه مند در ماه نوامبر انتخابات از جمهوری خواهان هستند.

به طور کلی 77 درصد از رای دهندگان باید سطح بالایی از بهره در سال 2020 انتخابات ابراز یا "9" و یا "10" در 10 نقطه در مقیاس.

که بالاترین سطح در این NBC News/وال استریت ژورنال سوال از اکتبر 2012.

در عین حال, حزب, 80 درصد از رای دهندگان دموکرات express بهره بالا در مقابل 74 درصد برای جمهوری خواهان.

"هر دو طرف در حال رفتن به بسیار بالا مشارکت" McInturff این توافق ناظر انتخابات می گوید: از این اعداد است.

تنها 19 درصد فکر می کنم این کشور به رهبری در مسیر درست

ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی همچنین نشان می دهد که عظیم 72 درصد از رای دهندگان آمریکایی بر این باورند که این کشور به رهبری در مسیر اشتباه — 16-نقطه پرش در این سوال از مارس.

فقط 19 درصد فکر می کنم این کشور در مسیر درست رهبری که پایین ترین علامت در این سوال از جولای سال 2016 دقیقا چهار سال پیش در آخرین انتخابات ریاست جمهوری است.

چهل و دو درصد از رای دهندگان از تایید رئیس جمهور تهمت کلی عملکرد شغلی — کاهش 3 امتیاز از ماه ژوئن.

که در مقایسه با 56 درصد از کسانی که باورمند رئیس جمهور از جمله 50 درصد از رای دهندگان که به شدت.

فقط 37 درصد تایید از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus که پایین 6 امتیاز از ماه گذشته.

و تنها 33 درصد تایید از دست زدن به روابط.

اما 54 درصد از رای دهندگان می گویند که آنها تایید مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد — بالاترین او را در این سوال پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

علائم هشدار دهنده برای بایدن و دموکرات ها

مغلوب ساختن پیشی جستن را ایستاده در اقتصاد نیست و تنها بالقوه علامت هشدار دهنده در این نظرسنجی برای جو بایدن و دموکرات ها ،

بایدن شخصی امتیاز در این نظرسنجی کاهش یافته است و از 37 درصد مثبت 38 درصد منفی (-1) یک ماه پیش به 34 درصد مثبت 46 درصد منفی (-12) در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز می ایستد در 39 درصد مثبت و 54 درصد منفی (-15).

علاوه بر دموکراتها رهبری در کنگره اولویت کاهش یافته است و از 11 امتیاز در ماه ژوئن NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی (51 درصد به 40 درصد) به 4 امتیاز در حال حاضر (47 درصد به 43 درصد).

74 درصد می گویند که آنها همیشه یک ماسک در

در نهایت وقتی که می آید به coronavirus 74 درصد از رای دهندگان می گویند که آنها همیشه یک ماسک در هنگام خرید کار و یا بودن در کنار دیگران در خارج از خانه.

که افزایش از ماه گذشته زمانی که 63 درصد گفت: آنها همیشه یک ماسک — با بسیاری از جنبش های آینده از جمهوری خواه و پاسخ دهندگان مرد.

و 57 درصد از رای دهندگان می گویند آنها بیشتر احتمال دارد به رأی کنگره نامزد که تمرکز بیشتر بر کنترل گسترش از coronavirus در مقابل 25 درصد که به احتمال زیاد برای رای دادن به یک نامزد که تمرکز بیشتر بر بازگشایی کسب و کار.

"این است که حتی یک مبارزه عادلانه" گفت: هارت دموکراتیک pollster.

از ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی انجام شد 9-12 ماه جولای از 900 رای دهندگان ثبت شده — بیش از نیمی از آنها در تماس با تلفن همراه — و آن را به کلی حاشیه خطای plus-منفی 3.3 درصد است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب