شرط بنیانگذار رابرت جانسون تماس برای $14 تریلیون دلار از غرامت برای برده داری

رابرت جانسون, بنیانگذار Black Entertainment Television گفت CNBC روز دوشنبه دولت آمریکا باید از ارائه $14 تریلیون دلار از غرامت برای بردگی برای کمک به کاهش نابرابری نژادی.

ثروت تقسیم و خشونت پلیس علیه سیاه پوستان در قلب اعتراضات که فوران در سراسر کشور زیر هفته گذشته به قتل جورج فلوید در طول بازداشت در مینیاپولیس.

“در حال حاضر زمان برای رفتن به بزرگ” را به نگه داشتن آمریکا از تقسیم شدن به دو مجزا و نابرابر جوامع جانسون گفت: “Squawk Box.”

“انتقال ثروت است آنچه مورد نیاز است” او استدلال کرد. “فکر می کنم در این مورد. پس 200-plus-سال یا بیشتر از برده داری کار گرفته شده با جبران یک ثروت انتقال. محرومیت از دسترسی به آموزش و پرورش است که یک راننده اصلی انباشت درآمد و ثروت است و ثروت انتقال است.”

جانسون ساخته شده در تاریخ امریکا, برای اولین بار, سیاه, میلیاردر زمانی که او به فروش می رسد شرط به Viacom در سال 2001. مدت کوتاهی پس از فروش او شروع به سرمایه گذاری شرکت RLJ Cos. او دیگر در این میلیاردرهای فوربس لیست.

خواستار پرداخت غرامت “اقدام مثبت برنامه از همه زمان” جانسون گفت: آنها را ارسال سیگنال که آمریکایی ها اذعان “خسارت است که بدهکار هستند” به صورت نابرابر در زمین بازی ایجاد شده توسط برده داری و چند دهه پس با یک “ثروت انتقال به قرمز ها دور از آمریکایی های آفریقایی تبار.”

“خسارت طبیعی است عامل در یک جامعه سرمایه داری برای زمانی که شما محروم شده اند برای برخی حقوق” او گفت:. “اگر این پول می رود به جیب مانند [coronavirus] محرک چک … که پول رفتن به بازگشت به اقتصاد” را در قالب مصرف. نیز وجود خواهد داشت بیشتر سیاه و سفید, کسب و کار متعلق به او اضافه شده است.

جانسون گفت: نیاز به پرداخت غرامت شده است در وب سایت خود را از آخرین سال است. “من به این چالش است.” او گفت: او را نه دفاع از “بیشتر بوروکراتیک برنامه هایی که ارائه نمی دهد و نمی انجام دهد.” او تاکید کرد “من صحبت کردن در مورد پول نقد. ما یک جامعه مبتنی بر ثروت است. که پایه و اساس سرمایه داری است.”

بعد از آن “Squawk Box” مرک رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت کن Frazier, که سیاه و سفید است, ابراز شک و تردید در مورد اینکه آیا در ایران امکان پذیر خواهد بود. “من باور نمی کنم ما قادر خواهید بود برای دریافت هر چیزی شبیه به آن از طریق سیستم سیاسی ما.” او گفت: “رهبران در جامعه کسب و کار باید به عنوان یک نیروی وحدت بخش. آنها می تواند یک منبع از فرصت. آنها می تواند یک منبع شناخت.”

“ما به عنوان رهبران کسب و کار می تواند گام و حل بسیاری از این مشکلات اقتصادی برای مردم” Frazier اضافه کرد و گفت که آموزش و پرورش به خصوص سواد مالی است “بزرگ equalizer.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>