بنگال به بازار آماده ایمنی-تقویت Sandesh شیرینی: رسمی

Bengal Ready To Market Immunity-Boosting Sandesh Sweets: Official

این sandesh انتظار می رود که برای ضربه زدن به قفسه در دو ماه دیگر. (بازنمودی)

کلکته:

شیرین-عشق Bengalis چیزی برای تشویق مورد در COVID-19 زمان به عنوان West Bengal دولت تصمیم به بیرون آمدن با یک “sandesh” که شامل عسل از Sundarbans و افزایش ایمنی گفت.

پنبه پنیر ساخته شده از شیر گاو مخلوط با عسل خالص از Sunderbans برای آماده سازی “Arogya Sandesh” که همچنین باید عصاره tulsi برگ رسمی از حیوانات منابع بخش توسعه گفت: PTI.

هیچ طعم دهنده های مصنوعی خواهد بود اضافه شده به sweetmeat که در دسترس خواهد بود در بخش رسانه در این شهرستان و مناطق همسایه, او گفت:.

این sandesh را افزایش سیستم ایمنی بدن به عنوان یک کل است اما این یک COVID-19 پادزهر این مقام گفت.

Sunderbans وزیر امور Manturam Pakhira گفت: عسل برای ساخت Arogya Sandesh خواهد شد جمع آوری شده از کندوی زنبور عسل در مکان هایی مانند Pirkhali, Jharkhali و سایر نقاط Sunderbans و از آن خواهد شد ذخیره می شود در یک شیوه ای علمی.

این sandesh انتظار می رود که برای ضربه زدن به قفسه در دو ماه دیگر و قیمت گذاری خواهد شد در دسترس مشترک انسان حیوان منابع توسعه بخش رسمی گفت.

در اوایل این ماه مشهور sweetmeat زنجیره ای از کلکته بیرون آمد با یک “ایمنی Sandesh” این ادعا که آن را حاوی گیاهان مختلف و ادویه جات ترشی جات مانند haldi (زردچوبه), tulsi زعفران و هل و عسل هیمالیا که به افزایش ایمنی برای مبارزه با رمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im