Behr می خواهد برای کمک به شما در انتخاب رنگ رنگ با طراحی یک زندگی واقعی خانه عروسکی از فضای زندگی خود را

آیا شما تا به حال آرزو شما می توانید ببینید که چگونه یک رنگ رنگ را نگاه کنید با بقیه دکور خود را قبل از گرفتن قلم مو به دیوار ؟ شاید از همه مهمتر آیا می خواهید یک متخصص رنگ می تواند تجزیه و تحلیل فضای زندگی خود را و انتخاب یک رنگ برای شما ؟ رنگ Behr در اینجا که مشکل حل رویای یک واقعیت جدید خود را با قرعه کشی سادگی.

از 22 ژوئن تا 7 ژوئیه سال 2020 Behr پذیرش متقاضیان برای خود “مینی قبل” برنامه. رنگ شرکت خواهد بود هدیه 16 برندگان مینی ماکت فضای مورد نظر آنها به دنبال تبدیل خواهد شد که می آیند نقاشی در رنگ های انتخاب شده توسط Behr کارشناسان و پول برای خرید رنگ برای شما IRL فضا.

در اینجا چگونه کار می کند: هنگامی که شما در ارسال خود نرم افزار این تیم می پرسد برای به خوبی روشن با زاویه دید گسترده و/یا عکس های پانوراما از فضای شما می خواهم برای تبدیل. در علاوه بر این به عکاسی شما همچنین ارائه شرح مختصری از اتاق و خلق و خوی شما می خواهم این پوشش جدید از رنگ برای رسیدن به. هر رنگ دیگر الهام بخش برای کمک به کارشناسان به تصمیم گیری آمده است خوش آمدید.

اگر شما انتخاب شده به عنوان یکی از برندگان این Behr کارشناسان را وادار به کار می کنند. پس از تجزیه و تحلیل رنگ های موجود در فضای خود را به آنها را انتخاب کنید رنگ از Behr را 2021 پالت که مش با بهترین های موجود خود را نگاه کنید. از آنجا آنها را از نو خلق کردن فضای زندگی خود را در قالب یک سفارشی ساخته شده خانه عروسکی ترک هیچ جزئیات کوچک پشت (آثار هنری و سرامیک کاسه چراغ…شما نام آن را.)

هنگامی که نقاشی کپی تکمیل آنها در حال حمل به صاحبان. Behr کارشناسان توضیح خواهد داد که به هر برنده, چرا آنها انتخاب شده خود را رنگ مقاطعه در عناصر مانند مبلمان موجود مقدار ویندوز اجازه دادن به نور طبیعی در ابعاد کلی ،

به عنوان اگر یک رنگ را برداشت و دریافت یک خانه عروسکی ماکت کافی نیست, 12, برندگان دریافت 50 دلار کارت هدیه به انبار خانه برای رفتن به سمت رنگ, هزینه های, در حالی که چهار جایزه برندگان دریافت $200.

بنابراین اگر شما نیاز به برخی از جدی رنگ الهام بخش برای است که یک اتاق پرتاب کلاه خود را به حلقه و درخواست خود را به قرعه کشی. سر را به مسابقه, صفحه فرود, برای, تمام, جزئیات بیشتر و نحوه اعمال می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de