قبل از گرفتن دور با قتل در تلویزیون, Viola Davis صرف او در اوایل سال حضور در مدرسه جولیارد در نیویورک با هم شاگردی میشل اونیل. 31 سال بعد دیویس و اونیل به پایان رسید تا در مکان های مختلف, اما آنها باقی مانده بهترین دوستان در سراسر یو پی اس و فراز زندگی. و در آخرین قسمت از HGTV را “مشهور IOU” دیویس می خواستم برای انجام کاری برای اونیل است که همیشه برای دیگران: هدیه او ذن پر نوسازی او سزاوار.

در کنار ملک برادران دیویس کشیده تا به اونیل در مینیاپولیس به او اجازه می دانم در مورد سورپرایز قبل (و او را برای پنج هفته در حالی که آنها را وادار به کار می کنند). “او یکی از کسانی است که حرکت را از طریق زندگی, دادن, دادن به, دادن به, او به من کمک کرد از طریق برخی از روابط بد” دیویس گفت:. و اونیل که یک بازمانده سرطان شده است از طریق او مقدار عادلانه از مبارزات بنابراین دیویس می خواستم به کشت یک خانه جدید است که با تمرکز بر دو اولویت: خانواده و صلح است.

“مهم ترین چیزی که با میشل ارتباط خانوادگی” دیویس گفت:. “مثلا او را و او را نوازش با هم و آنها در انجام پروژه های هنری با هم به طوری که همه چیز در مورد جمع خانواده او فوق العاده طبخ. بنابراین همه چیز در مورد اتصال.”

اونیل فعلی آشپزخانه بود 1970s-مدل دهید فضا جدا شده از ناهار خوری و زندگی در منطقه توسط یک گچ بری دیوار. آن را نیز تا به حال محدود کابینه فضای مورخ پالت رنگ و کمی صندلی ساخته شده است که مادر احساس می کنم حتی کوچکتر—و بنابراین تمرکز بزرگ در نوسازی شد و افتتاح آن را به ایجاد زمین بازی آشپزی اونیل سزاوار.

به منظور انجام این کار دیویس و اموال برادران زدم تقسیم دیوار که ایجاد یک طرح باز در طبقه همکف. آنها اضافه شده زیادی شبه جزیره برای سرگرم پلاس جدید cabinetry سنگ مرمر backsplash و دولت از-هنر لوازم. علاوه بر این, آنها برداشته و یک پنجره به اتاق را برای بیشتر فضای ذخیره سازی که جاناتان و جلب اسکات توافق بهتر بود از پنجره ای که رو به همسایه ها.

آنها همچنین گسترش و روشن کردن اتاق نشیمن فضا با متوسط باب روز چوب جنگلی بلوط و جدید شومینه, احاطه شده توسط سفارشی-ساخته شده در قفسه قرار دارد که اونیل مورد علاقه سوابق و یک نام تجاری جدید ضبط و پخش. در علاوه بر این به یک دکور تعمیرات اساسی اموال برادران نیز اضافه شده دو سمت پنجره برای بهبود عایق در خانه و خانواده از طریق کسانی که در ماه های سرد زمستان در مینیاپولیس.

“هر بار که ماه های زمستان آمده شما hibernating. این زمستان گذشته بود 25 درجه زیر صفر بود و او فقط انجام می شود,” دیویس گفت:. “بسیاری از عایق خوب نیست, پس از آن انجماد. او را در تخت کت است.”

به عنوان یک اضافه شده برای اونیل دیویس می خواستم به حک کردن یک فضای صلح آمیز که فقط برای او. اتمام قسمت برای دیدن یک اتاق یدکی توانید تبدیل به یک ذن پر از پناهگاه.

همه در همه اونیل به طور کامل دمیده دور با تمام نکات ویژه نوسازی—از رکورد بازیکن اچ امضای او استاد سابق به متفکر طراحی آشپزخانه است که اجازه می دهد او را به زندگی می کنند از مهیج ترین و سرگرم کننده می پروراند. اما آنچه واقعا رخ داد عاطفی بند ناف در طول grand آشکار بود اتاق پر از عکس ها و آثار هنری که منعکس چقدر اونیل به معنای دیویس.

“که دفتر به من بود [مثل] راه رفتن به حافظه” اونیل گفت. “تاپیک عکس های بچه های من. وجود موسیقی و هنر … این فقط بسیار قدرتمند برای دیدن آن را در مقابل شما و شما می دانید بسیاری از مردم در زندگی خود را که شما را دوست دارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو