قبل و بعد: این خانه رعیتی مدرن آشپزخانه ازنو باز است مفهوم درست انجام

آن می تواند سال را به خانه خود را نگاه راه شما تصور آن را در سر خود را به آن را به سبک خود و نیز به حساب عملکرد و سرزندگی. چهار سال پیش متحد اسکات نقل مکان کرد و به او 1920 که او سهام با شریک زندگی خود را. در آن زمان متحد می گوید این خانه زیبا نیست—”آن را به حال نشده از شخصیت” او گفت:, و خرد کردن طرح ساخته شده آشپزخانه احساس کوچک و اتاق ناهار خوری احساس تیره. به جای انجام تعمیرات اساسی عمده ای همه در یک بار متحد تصمیم گرفت برای رسیدگی به نوسازی خانه در فاز.

اولین چیزی که متحد پنجه بود کف جایگزینی لاغر تخته چوب با تیره آنهایی که با یک مجلل پرنیان. سپس او شروع به پاره کردن دیوار—یکی از بین آشپزخانه و اتاق ناهار خوری و یک است که مسدود شده و راه پله ها از نظر هر دو اوراق با کمک از پدر او. متحد و سپس به طور کامل پاره پاره مورخ کابینت آشپزخانه. “پس از آن بود رضایت به تخریب قدیمی, کابینت,” او می گوید. او با استخدام جوانب مثبت برای ساختار اضافی و نصب کابینت آشپزخانه جدید. “با 100-سال-خانه های قدیمی, چیزی است که بطور عمودی یا مربع,” او توضیح می دهد. بعدی تا متحد اضافه shiplap و قفسه بندی و سخت افزار و هیئت مدیره و چاق شدن wainscoting در اتاق ناهار خوری.

به طور کلی متحد می گوید: رنو به هزینه در حدود $13,000 CAD—و گرفته حدود سه سال و نیم. و آن را به خوبی به ارزش آن او می گوید: “ما باید نگاه شگفت انگیز خطوط و آن را احساس می کند خیلی بزرگتر و روشن تر!”

تنها چیزی که متحد تغییر خواهد کرد اگر او می تواند خواهد بود برای نصب هود دریچه بیش از اجاق گاز به جای قرار دادن در مایکروویو وجود دارد. “من نمی دانم که در آن دیگری مایکروویو رفته اند اما وجود دارد بسیاری از خیره کننده, خوب, دریچه,” او می گوید.

اگر شما در حال تلاش برای شروع تعمیرات اساسی عمده ای مثل این متحد بزرگترین توصیه این است که فقط برای آن بروید. “این سخت است برای گام از خواب فاز به انجام فاز,” او می گوید: “اما آن را به ارزش آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>