اگر شما کار در یک کامپیوتر و نیست که یک میز را در خانه خود قبل از همه گیر شما احتمالا راه اندازی یک دفتر خانه اساسی در حال حاضر. استفانی پتریچ خانه جدید این است که کار از خانه به اهداف.

این منطقه از استفانی خانه است که در فضای زندگی اصلی قبلا برجسته صندلی گرم و نرم و لامپ. اما “پس از تحقق است که مقالات و قلم و لوازم اداری نگهداری ساختمان در آشپزخانه ما مقابله, من تصمیم گرفتم این فضا را به یک محل مناسب برای یک میز ساخته شده,” او می گوید. “ساخت آن را به یک میز و آزاد کردن فضای ضد و ما را به یک نقطه برای یک کامپیوتر به نشستن و کار در.”

استفانی تخمین می زند که او صرف 20 تا 30 ساعت در این پروژه او دارای سه بچه های کوچک تا آن زمان در حالی که! با کمک برخی از مادرش و شوهر در طول راه او برش چوب برای shiplapped دیوار ساخته شده در قفسه و به کار گرفته شده در این تاسیسات است. “این سخت بود برای به دست آوردن همه چیز را به درستی اندازه گیری وجود دارد چیزهایی که تا به حال گرفته شود و دوباره می گوید:” استفانی. “من یاد گرفتم که دو بار اندازه گیری و برش یک بار!”

اگر او تا به حال شانس به راه اندازی مجدد استفانی می گوید او ممکن است انتخاب کردن به صورت های مختلف از چوب کاج او استفاده می شود برای میز ها و قفسه. کاج نگه داشته و هزینه پروژه, پایین تر, اما آن را نیز سخت تر به رنگ و شن و ماسه است و کمتر با دوام او توضیح می دهد. “اگر من به انجام دوباره آن را من انتخاب خواهم بلوط و افرا به جای, به دلیل آن را با کیفیت بالا و به طور کلی طول می کشد,” استفانی می گوید.

هنوز استفانی کاملا عاشق این منطقه در حال حاضر. او می گوید: این هزینه در حدود $200 برای shiplap چوب, رنگ آمیزی و رنگ (او repurposed صندلی و پیچ تند پا از پروژه های دیگر) و حدود 115 برای اقلام دکور. و در حالی که اکثر چشم ظاهر از جنبه های این پروژه به پایان رسید ممکن است که حالت کلی دیوار سبز برای استفانی بهترین بخش این است که قابلیت. “میز است به اندازه کافی بلند به جا سه نفر نشسته و به راحتی که مناسب است برای ما,” او می گوید. “قفسه بندی همچنین به ذخیره سازی بیشتر گزینه های که من دوست دارم.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو