قبل و بعد: این زن و شوهر تایلند آپارتمان به شدت رفت و از تاریک و دلتنگ کننده به نور و روح

برای زوج های در حال حرکت در کنار هم مستلزم تغییرات زیادی—از آدرس برای مسیرهای رفت و آمد روزانه و عادات و آداب و رسوم. و اگر یکی از آنها فقط اتفاق می افتد به یک طراح یا معمار کل خانه می تواند تغییر بیش از حد.

چنین موردی برای شیوه زندگی, وبلاگ نویس, گلابی Junglin و دوست پسر او Nont که اجرا می شود, تایلندی, ساخت و ساز شرکت رسمی در فضا. پس از در حال توسعه یک دوستی در دبیرستان و آشنایی برای 11 سال گذشته دو تصمیم گرفت تا در نهایت به اشتراک گذاری یک خانه با هم. بنابراین در ماه ژوئن سال گذشته آنها به دست آورد یک 1,614 فوت مربع آپارتمان در بانکوک از Nont خانواده و مجموعه ای در مورد بازسازی محل برای بعد از هشت ماه.

“Nont استفاده از معماری مهارت های لازم برای طراحی خانه است که مناسب خواهد بود و دو نفر از ما” گلابی گفت که مشغول به کار خستگی ناپذیر با دوست پسر او را برای تصحیح مفاهیم و آمد تا با یک چشم انداز آنها هر دو توافق کردند. نتیجه خیره کننده است معاصر اقامت به نام 1889 HAUS که گلابی را به عنوان یک “دوست داشتنی و ساده و در خانه است.”

یکی از قابل توجه ترین تفاوت بین قدیم و جدید است نما. قبلی طراحی, ویژه, دو بالکن با مزین نرده. نوسازی درگیر با اضافه کردن یک نیمکت چوبی و صفحه نمایش و پنهان کردن بالکن و نقاشی دیوار با بیشتر رنگ های طبیعی. با توجه به گلابی خانه چهره غرب که در معرض آن به درجه حرارت بالا. علاوه بر این از صفحه نمایش های چوبی به عنوان یک بافر از گرما.

همچنین توجه کنید که چگونه علاوه بر این از چند گیاهان گلدانی نه تنها منطقه سبزتر بلکه خدمت به پنهان کردن ناخوشایند لوله ها در حیاط جلویی است.

در داخل قبل از نوسازی فضای داخلی بودند تاریک و تیره رنگ. آنها رفع این با اضافه کردن نور بیشتر منابع و پاره کردن نه یکی بلکه دو دیوار به اجازه خورشید در. آنچه پس از یک دیوار جدا حیاط خلوت و اتاق نشیمن است که در حال حاضر یکی از بزرگ مستمر فضای ایده آل برای نور و جنبش و تهویه.

برای بخش دیگر از خانه آنها اعمال این اصول به ایجاد فضای امید بستن برای سفید دیوار و کف چوبی و مینیمالیستی مبلمان ساخته شده است. اگر من نمی دانستم که این خانه کسی, من می خواهم بگویم من تا به حال فقط پا در داخل MUJI هتل.

گلابی که حمایت زندگی شاد در وبلاگ خود امیدوار است که قبل و بعد از عکس ها می تواند به کمی شادی و الهام بخش به دیگران به خصوص کسانی که در اماکن تحت تاثیر این بیماری همه گیر. تبریک به زن و شوهر خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید