ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زندگی در یک خانه به ارمغان می آورد مقدار زیادی از جذابیت, اما آن را نیز بدان معنی است که معمولا بسیاری از خانه نیاز به روز رسانی. چلسی Foy دوست داشتنی در واقع شاهد سال استفاده در 1950s تگزاس-خانه های سبک. “این یک طرح بزرگ و اساسی ساختار, اما با بسیاری از تجهیزات اصلی از ’50s هنوز دست نخورده آن را احساس مورخ و کثیف,” او می گوید. در حمام خاص, کاشی, بود, رنده, روی سینک و وان تا به حال فرسوده شیار در آنها و ذخیره سازی شد نه تنها کاربردی برای خانواده سه-رفتن-در-چهار. “با استفاده از آن به صورت روزانه احساس بیشتر شبیه به بودن در یک هتل در یک فضای راحت در خانه” چلسی می گوید.

با خانواده در حال رشد از سه به چهار و آنها می دانستند که آنها می خواستند به گسترش خانه خود را بیش از حد. چلسی و همسرش رایان می خواستم برای اضافه کردن یک استاد حمام و ایجاد یک فضا در این حمام که فقط برای بچه ها و یا مهمانان زمانی که آنها بازدید کردند.

“ما به طور کلی هدف این بود برای به روز رسانی این فضا به احساس مدرن و تازه هنوز هم افتخار طرح کلی از ما 1950s صفحه اصلی” چلسی می گوید. باید دارا: عمودی ذخیره سازی یک سینک به جای دو (“هیچ کس علاقه مند در تمیز کردن دو زمانی که شما می توانید تمیز فقط یکی!” چلسی می گوید) وان بود که آسان به استحمام کودکان و نوجوانان در اما هنوز مشغول به کار برای بزرگسالان و یک حمام است که احساس مدرن و ساده است.

“ما قادر به درک و طراحی فضای خودمان را به دلیل وجود نمی خواهید به بیش از حد بسیاری از عمده تغییرات ساختاری” چلسی می گوید. “من می دانستم که از همان آغاز که من می خواستم کاشی به یک نقطه کانونی طوری طراحی حکیم ما از آنجا شروع شد و کار می کرد عقب.” چلسی و رایان را انتخاب کرد تمام مواد خود را, سپس کار با پیمانکاران فرعی به پایان هر قطعه. به صرفه جویی در پول آنها را به نسخه ی نمایشی خود را.

“لوله کشی یک چالش بود چرا که تمام لوله ها بیش از 50 سال و نیاز به جایگزینی کامل. لوله کش ما بود قهرمان!” چلسی می گوید.

فقط به عنوان چلسی, پیش بینی های جدید از ویژگی های حمام کاشی به عنوان نقطه کانونی آن; این کاشی ها از خاک نسوز را سرگرم کننده تنوری شکل مدرن آبی رنگ است. جدید غرور امکانات پایین کشو است که نیش ترمزی میزند به عنوان یک گام مدفوع برای بچه ها به ایستادن برای مسواک زدن دندان های خود را و یا شستن دست های خود را. “این ثابت می تواند یک کمی روی حیله و تزویر و ما کابینت ساز تا به حال به بازسازی آن پس از اولین تلاش نبود موفق” چلسی می گوید. “اما من خیلی خوشحالم که ما را نگه داشته و تلاش به دلیل آن را با این نسخهها کار مانند یک مطلق جذابیت! هیچ گام اضافی مدفوع لگد زدن در اطراف و آن اضافه خواهد شد ذخیره سازی در چند سال.”

جدید ساخته شده در وان بچه ها و بزرگسالان دوستانه است و نشان می دهد منحصر به فرد کاشی که چلسی می گوید مورد علاقه خود را در بخشی. “این خاک نسوز, کاشی مانند یک چشم گیر و من دوست دارم که چگونه آن را به ارمغان می آورد شادی بخش تقریبا غریب احساس به اتاق” چلسی می گوید. “بچه ها آن را” پری دریایی کاشی.’ من دوست دارم که آن را بر خلاف هر چیزی من دیده ام در هر خانه دیگر سفر کردم.”

برای به انجام رساندن همه که ما را نگه داشته ساده پالت رنگ از سفید پوستان خاکستری و silvers – و اضافه تنوری به عنوان کاشی های رنگارنگ نقطه کانونی. آن را می سازد همه لبخند که پیاده به اتاق!

دوش جدید با صف مترو و کاشی در یک الگوی عمودی احساس ساده و مدرن اما هنوز هم تازه است. ساخته شده است در قفسه های آن را فوق العاده کاربردی است.

این حمام جدید و بسیار کاربردی برای خانواده اش, چلسی می گوید. “که مخفی مدفوع گام کشو تعویض بازی بوده است! برای خانواده ها با کودکان و نوجوانان ساخت که ویژگی کمی به cabinetry خیلی مفید است,” او می گوید. و حمام را خیلی بیشتر سرگرم کننده به نگاه در حال حاضر بیش از حد: “من عاشق روح, روشن احساس است که فضا را پر ميكند! در شب خورشید می درخشد را از طریق پنهان, پنجره های شیشه ای و چراغ های آن است. آن را قطعا خوشحال اتاق می گوید:” چلسی.

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im