قبل و بعد از: شیک DIY قفسه را در این اتاق نشیمن فوق العاده رویایی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

دوستداران کتاب آماده برای makeover که سرقت قلب شما (و این یکی می رود فراتر از فقط مسایل مربوط به آثار). این اتاق آغاز شده به عنوان یک جعبه بژ کلی دیگری برای جسیکا نیکرسون (خانه خانه) و خانواده اش, اما آن را شامل بسیاری از کتاب ها و چه جسیکا تماس “تصادفی مبلمان.” اما یک سال پس از زندگی در خانه خود را, آنها آماده بودند به نوبه خود این کلی دیگری به یک دنج و کاربردی اتاق مطالعه. جسیکا پیش بینی تیره و خاکی رنگ روی دیوار زوج با تک صندلی—یک نگاه است که او قادر به لگد کردن با برخی دست دوم می یابد. “دیدگاه من به زندگی آمد وقتی که من به ثمر رساند و دو صندلی در Facebook بازار 130 دلار برای جفت” جسیکا می گوید:—این مخمل سبز صندلی بالا نشان داده شده که در آن همه آغاز شده است. با الهام از رنگ خود را Jessica انتخاب یک تسکین دهنده خزه های سبز رنگ (Sherwin-Williams عقب نشینی). “از آنجا صورت من نگاه کرد که قلب چشم emoji و برنامه ریزی متولد شد” جسیکا می گوید.

“من دوست دارم شوهر من و او عاشق خواندن, بنابراین من می خواستم به او بدهد ترین فضای خاص من می توانم” جسیکا می گوید. آغاز شده است که با پاره کردن, پیر بژ فرش و نصب های جدید فرش بر روی زمین با یک پژمرده نگاه پرنعمت. البته این دیوار را به رنگ سبز-و جسیکا به پایان رسید تا گرفتن بیش از سقف بیش از حد. “من برنامه های اصلی را شامل نمی شود نقاشی سقف, اما من واقعا می خواستم این فضا احساس آرامش بخش, آرام و دنج,” او می گوید.

براق جدید پنکه سقفی جایگزین مورخ خیط و پیت کردن کوه نور و چرم faux در louvered پانل های درب باعث می شود نگاه مجموعه ای با نام تجاری جدید.

سنگین جدید قفسه بودند DIY; چوب خود را پایان می دهد گرم در مقایسه با دیوارهای سبز. در بین جسیکا اضافه شده یک کمد در عین حال ذخیره سازی بیشتر. او در عشق با کاهش یافته که در صدر $600 اما نمی خواهم به صرف بسیار—بنابراین او ایجاد شده این یکی با سفارشی کردن یک IKEA TARVA کمد که هزینه فقط $149. جسیکا همچنین افزود: sconces از IKEA به قفسه کتاب دیوار به ارائه برخی از نرم روشنایی.

بر روی دیوار با درب جسیکا افزود: برخی از منحصر به فرد آثار هنری سفارشی: قاب shakers نمک که متعلق به پدربزرگ و مادربزرگ او. جسیکا استفاده IKEA فریم و چسب نمک شیکر به یک پس زمینه ساخته شده از thrifted کتانی پیراهن.

این پروژه در زمان شش ماه و اگر نبود آن را ارزان جسیکا قادر به ذخیره مقدار زیادی از پول توسط DIYing به عنوان آنجا که ممکن است انتخاب مبلمان دست دوم و خرید اقلام بزرگ—مانند جدید فرش—فروش. نتیجه یک “مودی کاربردی اتاق مطالعه” که جسیکا پیش بینی خواهد شد بسیاری از استفاده است. “من می خواستم به شوهرم یک محل برای قرار دادن تمام کتاب های او و او را به لذت بردن از خواندن آنها در یک نوع از پناهگاه,” او می گوید. “من تصویر او را در این اتاق را برای سال آمده است و این باعث می شود من لبخند می زنی.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو