قبل و بعد: “عجیب و غریب چشم” به این لخت انبار درشت تحول

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یادداشت سردبیر: اخلال گران برای “Queer چشم” فصل 5 قسمت 9.

آخرین فصل از “عجیب و غریب چشم” برای اولین بار در روز جمعه و آن را به یک هدیه زیبا برای شروع کردن غرور ماه. این زمان Fab Five مصرف بیش فیلادلفیا و ساخت بیش از یک دسته جدید از ده قهرمانان. وجود دارد, اشک, مناقصه لحظات و البته تحولات چشمگیر.

در قسمت 9, ما در دیدار با دکتر لیلی یی که به تازگی به پایان رسید و اقامت او و فقط نقل مکان به یک آپارتمان زیر شیروانی قرار دادن با شوهر و کودک نو پا که نزدیک به او کار جدید که در آن او می تواند شروع به عنوان یک متخصص اطفال. آنها فقط در محل برای حدود یک ماه و بسیاری از چیزهایی که هنوز در جعبه و سطل. “شما اولین مهمان” او می گوید: به Bobby, جاناتان, Karamo قهوهای مایل به زرد و آنتونی.

بسیار وجود دارد در این راه از سبک شخصی برای بابی برای کار با جز محبوب ترین ها خوابگاه اصلی این papasan صندلی. “هیچ چیز باعث می شود من خوشحال تر از یک papasan صندلی,” او می گوید. “من پرتاب آن را به هر حال.”

از آنجا یی شده است در مدرسه و اقامت برای 11 سال گذشته او سفر به علم غرب با بابی یکی از اولین بار او کردم به او را کشف سبک طراحی شده است. آنها تصمیم به رفتن با آرامش و “نه بیش از حد, overstimulated,” نگاه کنید.

بابی به هر اتاق یک بیانیه دیوار به تعریف فضا و به هر یک نقطه کانونی. اتاق نشیمن در ویژگی های خاص مبلمان انعطاف پذیر است که می توان در اطراف نقل مکان کرد و همچنین به عنوان مدرن لوستر می افزاید که گرما و نور سقف احساس کمی cozier.

در منطقه ناهار خوری بابی باعث می شود استفاده از دیوار خالی با اضافه کردن یک قطعه هنری و اطراف آن را با کشاورزان. و با یک کودک نو پا در حال اجرا در اطراف تمام قطعات ذخیره سازی نگه داشتن آیتم هایی که در سطح مناسب برای او را به گرفتن.

هر دو اتاق خواب wallpaper لهجه دیوار; faux چوب در مقطع کارشناسی ارشد و یک teal گل در اتاق کودک نو پا. بابی نیز به ارمغان آورد در daybed است که می تواند رشد با کمی Annabel و همچنین شامل یک کشو برای پنهان سازی.

در طول نشان می دهد, آنتونی اظهار داشت که آن را در حال حاضر “زیر شیروانی قرار دادن زندگی در بهترین حالت آن است.” توافق!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net