قبل و بعد از: رنگ این ستاره در این $250, حمام, تازه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وقتی که می آید به کاملا تبدیل به یک فضای آن را سخت به ضرب و شتم رنگ. آن را ارزان و آسان برای استفاده و می تواند فورا تغییر یک اتاق. اما اگر شما نیاز به حتی بیشتر اثبات قدرت رنگ (همیشه راست?), اتمام این حمام ها makeover.

الکس Sumpter و همسرش نقل مکان کرد و به خود لوئیزیانا در ماه جولای سال 2019. “در لوئیزیانا رنگارنگ داخلی واقعا محبوب هستند اما من دیوار به سبک تر و صلح آمیز تر” الکس می گوید. دیدن نمایشگاه های روشن فیروزه ای دیوار در بچه های خود را’ حمام که—همراه با تیره کاشی و بی بنیه نور ثابت و سنگین به دنبال قفسه دیواری—اتاق نگاه فوق العاده تنگ شده. اولین چیزی که الکس را پس از وارد شدن به خانه بود و رنگ همه چیز را در یک کرم سفید از جمله کودکان و نوجوانان’ ، اما او متوقف نمی وجود دارد!

الکس و همچنین پاره پاره کردن حمام را تحمیل قفسه دیواری و آینه و داشت سر تیغه پشت آن! پس از وصله و نقاشی آنها جایگزین آینه با یک دور با نازک قاب طلا از هدف است. “فقط انجام این زن و شوهر از چیزهایی ساخته شده است این حمام بسیار کمتر سرکوبگر” الکس می گوید.

بعد الکس رفت و برگشت برای غرور آن نقاشی زیبا آبی رنگ (بنجامین مور دریایی آبی). جدید براق سخت افزار طلا باعث غرور نگاه راه مدرن تر, حتی اگر آن را هنوز هم همان قطعه چوب که وجود دارد قبل از. “نقاشی کابینت کاملا تبادل نظر-پسند” الکس می گوید. “اگر شما را هم به دبستان و استفاده از محصولات مناسب آن را طولانی مدت و ارزان و کاملا تغییر نگاه از یک فضا است.” او همچنین اضافه شده یک شیرین حاشیه پرده حمام و هنر است که مکمل غرور آبی رنگ است.

الکس می گوید کل هزینه اتاق قبل در حدود 250 دلار است. “من می خواهم که آن را روشن است اما هنوز هم بسیار مسالمت آمیز و کاربردی برای بچه های ما,” او می گوید. در حال حاضر بالا بردن دست خود را اگر شما خارش شروع به نقاشی چیزی!

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>