قبل و بعد از: نگاه تا چه حد 220 دلار می توانید به تبدیل این Blah, حمام,

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.یکی از سخ

توسط ELEMENTORSITE در 20 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یکی از سخت ترین فضاهای نو در اجاره است ، آن را کوچک و اغلب تاریک و شما گیر با وسایل پس از آن را مانند شما می توانید با جایگزین کردن کاشی حمام یا وان. اما مستاجر Sarah R. M. Smith تصمیم او برای رفتن به حل و فصل برای blah, حمام, او تا به حال شده است با قرار دادن برای یک سال. "این به هیچ وجه بدترین آپارتمان, حمام, من, اما آن را بهترین و یا می گوید:" سارا. "همه چیز تابعی اما که در آن بود. وجود دارد مطلقا هیچ محیط و همه مختلفی از سایه های قهوه ای روی دیوار و کابینت ساخته شده آن را بسیار غم انگیز است."

"بقیه از ما در خانه احساس می کند بسیار سبک و با روح بنابراین من نیاز به حمام ما احساس همان" سارا می گوید. بنابراین او تصمیم گرفت برای ایجاد به عنوان بسیاری از تغییرات کمی به عنوان او می تواند برای تبدیل از فضای تاریک و کسل کننده به نور و روشن است.

سارا کردم هوشمندانه در ازنو: او می دانست که او نمی تواند جایگزین غرور را در آشپزخانه بنابراین به جای او تحت پوشش صورتی سطحی با مصنوعی-سنگ مرمر تماس با کاغذ. او همچنین تدریس خودش را چگونه به جای blah شیر نقره ای با یک مطلب قابل توجه یکی از طلا. آن سبک براق و گردن بالا آن را نگاه راه گران تر از آن 55 دلار قیمت.... "پس هرگز انجام می شود که قبل از من تبدیل شده به یوتیوب برای برخی از کمک. آن است که در واقع یک فرآیند ساده و فهمیدم دقیقا چه کاری انجام دهید!" سارا می گوید. "اما اتصالات خودم تحت یک فضای بسیار کوچک در کابینه احتمالا حداقل چیز سرگرم کننده در مورد این حمام ها makeover. اما بعد از جنگ با نصب آجیل با استفاده از برخی از موقت ابزار و گرفتن برخی از کبودی بیش از دنده من از فشردن خودم در زیر سینک قدیمی شیر آب بیرون آمد و یکی از جدید رفت."

سارا نقاشی غرور عمیق سبز (Behr شمالی جنگل) و جابجا کردن سخت افزار های قدیمی برای شیک طلا, نوار, نیش ترمزی میزند از هدف است. او همچنین پوشش ملول بژ دیوار با رنگ سفید اضافه کردن یک گرافیک دیوار تکیه به بوت. اما از همه این تغییرات سارا ساخته شده و یکی از باهوش ترین معاوضه شد و روشنایی. در حالی که او محدود بود و در آنچه او می تواند انجام دهد به جای تلاش برای نصب یک شکل جدید از روشنایی او ساخته شده اندکی ترفند برای آنچه که او در حال حاضر با مبادله شیاردار سایه برای بیشتر مخروطی آنهایی که, و کوه در می رم جهت چراغ. این خیلی ساده است اما یک تفاوت بزرگ.

کل پروژه گرد هم آمدند در این دوره از چند هفته برای کمتر از $220 و هنگامی که همه چیز تمام شد سارا به سختی به یاد چه اصلی حمام حتی مانند نگاه. "وقتی که من رفت و برگشت از طریق تصاویر من شوکه شده بودم. چگونه من اجازه دهید ما زندگی می کنند می خواهم که برای تقریبا یک سال تمام? من فکر می کنم حتی اگر من تا به حال فقط رنگ دیوارها سفید و سمت چپ آن را که در آن آن را بهبود فضای ده برابر شده است. آن را باز کرد تا تمام اتاق خیلی بیشتر و این باعث می شود در و دیوار نگاه دیگر که کاملا حیاتی برای یک فضای کوچک" او می گوید. "من واقعا خوشحال هستم با نتیجه و افتخار است که هر جزئیات است و کاملا منحصر به فرد به سبک ما."

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن