قبل و بعد از: HGTV را “خوب استخوان” تبدیل این مورخ آشپزخانه از تنگ به روح

گفت: “این خانه خوب است استخوان” اغلب اشاره به معماری یکپارچگی است که نکات در یک جامد طرح طبقه, جالب, جزئیات, و یک طرح انعطاف پذیر, در میان چیزهای دیگر. بنابراین جای تعجب نیست که HGTV را “خوب استخوان” نشان می دهد renovates خانه است که متناسب با این توضیحات و پنجم فصل لگد کردن با یک تحول است که مجموعه نوار—و سقف بالا.

میزبان و مادر و دختر اواز یا موسیقی دو کارن Laine و مینا Starsiak خریداری این 1,375 فوت مربع خانه در Indianapolis, Indiana, از جورج و پائولا که به ارث برده خانه از جورج پدر و مادر. و در حالی که مجلس تا به حال یک جامد پایه و اساس وجود کارهای زیادی برای انجام دادن در دو اتاق خواب و یک حمام منزل—از جمله به روز رسانی کل طرح در حالی که حفظ سابقه خود را.

“جورج رشد در خانه و شروع به قدمت پائولا به عنوان یک نوجوان. ما به آنها وعده داده شده هنگامی که ما انجام شد ما را به دیدن آن, بنابراین من واقعا امید آنها هیجان زده برای دیدن که ما را نجات داد پدر و مادر خود را’ وسایل” Laine گفت. Laine and Starsiak توافق در ایجاد آنچه که آنها به نام التقاطی Cali ییلاقی پرنیان که ادغام تاریخی اطلاعات با لمس مدرن.

پس از تجزیه و تحلیل فضا, تیم تصمیم به اجرای یک طرح باز با ضربه زدن به پایین دیوار است که از هم جدا زندگی می کنند مناطق. آنها بسته یکی از این دو اتاق زندگی می کنند—بله دو—برای ایجاد یک اتاق خواب که تابع به عنوان یک ensuite. علاوه بر این, آنها حذف دو درب بر روی یک دیوار از اتاق نشیمن اصلی برای ایجاد فضای بیشتر برای مبلمان و دکور (بالا را ببینید).

آنها را زدم یک دیوار در اتاق ناهار خوری که چراغ سمت راست به آشپزخانه که به خودی خود نیاز به یک مقدار زیادی از کار به دلیل چگونه تنگ شد—عمدتا به دلیل پایین بودن سقف و U شکل تشکیل کابینه. تیم gutted کل منطقه است, اما نه قبل از Laine ذخیره برنج کابینه می کشد و تغییر صفحات به repurpose.

مادر-پدر تیم repainted دیواره های آشپزخانه و کابینت سایه های مختلف از رنگ سبز است که به طور چشمگیری در تقابل با سیاه, matted, کانتر, به علاوه یک طلا و معماری backsplash گره خورده است که به سادگی با برنج کابینه می کشد. آنها همچنین شکست طریق پایین سقف که در معرض سقف طاق به جای باز کردن در یک اتاق فوق العاده ای در راه است.

در علاوه بر این به همه که Laine and Starsiak دوباره طراحی دو موجود اتاق خواب ساخته شده اضافی و گنجه به صورت مجموعه و کاملا تبدیل به زیبایی به مدرن تر در حالی که تجلیل استخوان از خانه. آن را ایمن می گویند که dynamic duo خود را نشان می دهد نام عدالت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net