قبل و بعد از: A Wimpy گالری دیوار می شود فوق العاده چشمگیر ارتقا

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

گالری دیوار می تواند مقرون به صرفه تر از دیگر مقیاس هنر, گزینه, اما قطعا بدان معنا نیست که آنها ارزان است. زمانی که سلیا ویلیامسون (از دکور مغازه Sticki Icki) و دوست پسر او نقل مکان کرد و در آنها تایید این دست اول در منطقه ناهار خوری. “ما می دانستیم که این دیوار بزرگ خواهد بود برای نمایش آثار ما تا به حال شده است به طور جداگانه جمع آوری اما ما مردد به سرمایه گذاری در قاب” کلیا توضیح می دهد. “در اولین تلاش ما در طراحی این فضا ما با استفاده از تنها چیزی که ما تا به حال. تعجب آنچه که ما تا به حال فقط به اندازه کافی نیست! آن را به اندازه کافی ضخیم برای من میل و احساس این عجله.”

Celia تصمیم به استفاده از مبلمان او در حال حاضر در اطراف آپارتمان و به جای ارتقاء فضا از طریق رنگ و لوازم جانبی. اول او و دوست پسر او نقاشی بیانیه دیوار سیاه و تعویض در نور سیاه و سفید سوئیچ ها و صفحات بیش از حد (هوشمند ترفند برای کمک به آنها را مخلوط به دیوار سیاه و سفید). خیلی بیشتر درام!

و این زمان در اطراف, Celia سرمایه گذاری در قاب—حدود 100 دلار ارزش آنها از Michaels—رشد گالری دیوار با هنر و اشیاء دیگر. “من بسیار هیجان زده بود به سعی کنید دست من در یک بزرگتر و badder, گالری دیوار,” او می گوید. “اضافه کردن غیر متعارف ‘هنر’ به دیوار بود که واقعا برای من مهم است و من می خواستم به آن را درست و مناسب است.”

کلیا نیز تصمیم به zhuzh کردن اتاق با فرش برای حدود $200 امید بستن برای یک یا پوست گاو با دوام به طوری که او 4 ساله و گربه خال نمی خواهد بود قادر به تکه تکه کردن آن.

“هنگامی که همه گفته و انجام داده, ما می خواهم به صرف در مورد $400, اما این پول رفت به سمت سرمایه گذاری قطعه می گوید:” سلیا که اضافه می کند که او در نهایت می خواهم به اضافه کردن برخی از مبلمان جدید. “فریم و یا پوست گاو فرش می توانید با ما آمده بود و مورد استفاده مجدد قرار در خانه های آینده. بنابراین ما منفجر بودجه کمی اما عشق ما این محصول به پایان رسید!”

به دیگر مستاجرها سلیا می گوید: “ما می توانیم احساس مانند آن را به ارزش سرمایه گذاری در فضای ما, اما آن را کاملا! رنگ نسبتا ارزان است و می تواند چنین تاثیر بزرگی! و اگر شما از آنها بدم میاید آن را حل آسان!”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de