قبل و بعد از: یک لوکس-به دنبال حمام ازنو است که تنها هزینه £100

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

انتخاب خانه خود را رنگ فوق العاده تجربه شخصی است. یک فرد واحه است فرد دیگری استرس-القاکننده یا انرژی zapper. هنگامی که تارا Slinger ما لایه صفحه اصلی و در حال حاضر شوهر اول نقل مکان کرد و به انگلستان خود خانه خود را پایین/ابزار, حمام بود آسمان آبی رنگ و برجسته سفید کابینت و “آب نبات نوار کاشی” تارا می گوید. “من دوست دارم که چگونه رنگ های مختلف مردم را به واکنش نشان می دهند متفاوت!,” او اضافه می کند. “ما عاشق رنگ روشن طرح ها و الگوهای جسورانه اما صاحبان قبلی’ انتخاب برای این اتاق احساس تخلیه به ما.”

سال گذشته زن و شوهر را به کودک نو پا شروع به آموزش پس از تارا می دانست که خانواده خواهد بود به صرف زمان بسیار زیادی در این حمام: “من تصمیم گرفتم برای خودم یک 100 پوند بودجه و آن شخصی خود من چالش به آن را شادتر و بیشتر شیک اتاق کوچک!,” او می گوید.

روز بعد تارا و کودک نو پا خود را پریدند در ماشین شروع به خرید. “من دوست دارم که چگونه لیسیدن رنگ و برخی از لوازم جانبی می توانید یک فضای فورا و آنها در حال رفتن به بیت از مشاوره زمانی که مایل به تغییر یک اتاق” تارا می گوید. طی چند شب در حالی که پسر او در تخت تارا به دیوارهای خنثی ارتقا با کرم رنگ رنگ. او افزود: برخی از درام و عمق به اتاق با رنگ سیاه و سفید در غرور یک صندلی توالت و سنگ مرمر-چاپ وینیل برای آشپزخانه.

به جای که به تاریخ راه راه backsplash تارا نصب گل رز رنگی هندسی “کاشی”—که واقعا ساخته شده از برچسب وینیل. “ما تعارف بسیاری در ‘کاشی'” تارا می گوید: “بنابراین من همیشه احساس افتخار می کنم چگونه است که معلوم شد.”

برای تماس های شخصی, تارا اضافه “شما خیلی زیبا به من…” عکس برگردان روی آینه از خود را با نام تجاری Whoopsie Daisie.

و به عنوان برای آن 100 پوند بودجه ؟ تارا می گوید همه تغییرات و لوازم جانبی به یک کل بزرگ از £100.30. فقط 30 پنس بیش از بودجه است ؟ نه خیلی بد!

“در آینده ما می خواهید به کاملا ازنو این اتاق و طرح را تغییر دهید اما این بودجه قبل از آن ساخته شده است بسیار بهتر است برای سال های آینده در حالی که ما صرفه جویی” تارا می گوید. “من بسیار افتخار از آنچه که من زمانی با 100 پوند بودجه و یک زن و شوهر از شب کار می کنند. از آن پس شوهر من مرا آزاد در مجلس—پس از آن باید یک برنده!”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید