قبل و بعد از: یک برروی بیانیه-ساخت ازنو برای یک استارک حمام سفید

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وقتی که می آید به طراحی فروشندگان اغلب با انگیزه های خانه های خود را به عنوان inoffensive به عنوان مثال ممکن است قبل از. این یک استراتژی خوب برای علاقه طیف گسترده ای از خریداران اما آن را قطعا می تواند احساس مطلوب هنگامی که صاحبان جدید حرکت در. که چه آماندا Bouchier و شوهرش رابرت در بر داشت خود را در سال 1999 خانه پودر اتاق. اگر چه روشن بود از براق غرور که آن را به حال شده است به تازگی به روز شده, آماندا می گوید آن را ندارد به خصوص الهام بخش است. و گذشته از یک توالت که احساس بیش از حد کوچک “در آن بود کاملا کاربردی راه آن بود—آن را فقط من پرنیان می گوید:” آماندا.

با الهام از خانه دکور حساب پینترست و Instagram, از جمله نقاشی دیواری pro Racheal جکسون از انجیر هندی پل, Amanda تصمیم به سعی کنید دست خود را در ایجاد چیزی به صورت نیمه حمام که احساس پر جنب و جوش و جالب است.

آماندا اولین تعویض در سخت افزار جدید در غرور, جدید, سیاه, شیر آب, شیر آب و قوسی آینه از هدف همه از آن اضافه شده فوری ، (رابرت نصب جدید بزرگتر توالت برای آسایش خاطر.) سپس آماندا گرفت به دیوار. او شروع رنگ بود زنگ زده, نارنجی, با, برروی, 1970s پرنیان (Behr را درهم آسمان). او استفاده می شود که برای پوشش کامل پشت دیوار ترک بقیه سه دیوار سفید.

هنگامی که نارنجی بود خشک, Amanda ضبط کردن طراحی خود را با استفاده از نقاش نوار. Zig-zagging طیف وسیعی از خطوط می افزاید: علاقه تمام راه را در اطراف اتاق. برای ایجاد شیب رنگ, Amanda تکیه او در حال حاضر انتخاب شده پرتقال به عنوان وسط سایه. برای دریافت دو فام های سبک تر آماندا مخلوط در مقادیر مختلف از سفید; برای دو سایه تیره تر استفاده می شود مقادیر مختلفی از آبی که تبدیل پرتقال به رنگ قهوه ای است.

سخت ترین بخشی از این سریع دو روز پروژه ؟ انتظار برای رنگ خشک, آماندا می گوید! او تا به حال برای مطمئن شوید که هر خط به طور کامل خشک به لمس قبل از حرکت به بعدی به طوری که نقاش نوار نمی خواهد آسیب هر چیزی که در حال حاضر رنگ.

“آن را منحصر به فرد و سرگرم کننده” آماندا می گوید: از محصول به پایان رسید. “بخش مورد علاقه من از این است که با داشتن یک حمام زیبا که هیچ کس دیگری است!”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>