قبل و بعد از: شاد, اتاق رختشویي, قبل فقط برای $25

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که شما را به یک حرکت جدید به شما به خانه هر اتاق می تواند اولویت—حتی زمانی که آن را می شود بسیاری از استفاده است. سامانتا Overway بسته در خانه و خانواده خود را روز بعد از او به خانه از بیمارستان با او جوانترین فرزند. بنابراین نیازی به گفتن نیست, اتاق رختشویي, نمی شد در بالای خانواده را به انجام لیست. این نشست در زیرزمین خانواده 100-سال-خانه های قدیمی و در حالی که آن را به خوبی کار می کرد به اندازه کافی نیست دقیقا ، “مدتی در سال 1980 وجود دارد برخی از کار انجام شده در خانه و آنها به طور کامل تحت پوشش دیوارهای زیرزمین در چوب قاب سازی” سامانتا می گوید. “حتی اگر اتاق رختشویی بود عملکردی آن را زشت و مورخ و ما مخوف رفتن به پایین وجود دارد به انجام لباس های شسته شده!”

سامانتا برنامه ریزی شده بود به ازنو اتاق رختشویی و تا به حال فقط یک 25 دلار مانع زمانی که دولت گفته شد به پناهگاه در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19. او نمی خواست او ماندن در خانه برای جلوگیری از پیشرفت او پس از مانع او استفاده می شود تنها در موارد او در حال حاضر در صفحه اصلی.

سامانتا انجام تمام کار خود را در حالی که دو بچه ها در سنین 2 و 4 بود را برای چرت زدن. او شروع به نقاشی قاب سفید (HGTV Home توسط شروین-ویلیامز اساسی سفید). از آن زمان سه کتهای قبل از قاب کاملا پوشش داده شده است. سپس سامانتا تبدیل توجه خود را به کانتر. او رنگ آن سیاه و سفید (PPG سیاه سحر و جادو) و به آنها یک زن و شوهر کت از سیلر برای حفاظت از آنها.

سامانتا با استفاده از همان دسته کوچک موسیقی جاز رنگ بر روی زمین است. او برای اولین بار به رنگ خاکستری بتن سفید و سپس با استفاده از یک استنسیل از Royal Design Studio او قبلا مورد استفاده در کف حمام به ایجاد الگوی هندسی در سیاه و سفید. “سخت ترین قسمت بود stenciling,” سامانتا می گوید. “آن را نه لزوما سخت اما آن را قطعا نیاز به یک مقدار زیادی از صبر و شکیبایی است.”

چهار پوشش پلی آکریلیک سیلر محافظت از آن را از scuffs و نشت. در نهایت سامانتا آویزان کابینه مانده از خانواده عوض کردن آشپزخانه برای کمک به نگه داشتن مواد شوینده و لوازم دیگر. بقیه دکور آمد از اطراف خانه.

“من دوست دارم چگونه از آن روشن است در حال حاضر!” سامانتا می گوید. “آن را به طور کامل تبدیل ما تاریک 100-year-old زیرزمین.” و تمام است که بدون صرف هر گونه پول از $25 مانع!

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>