قبل و بعد از: یک ساز درجه حمام می شود التقاطی عقب نشینی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

گاهی اوقات وجود دارد مطلقا هیچ چیز اشتباه است با یک فضا—آن را فقط… اه. که می تواند به نظر می رسد به ویژه در جدید-برای-شما زمانی که شما نه به حال زمان برای ایجاد یک اتاق احساس می کنم مثل مال شما. برای امیلی ممکن است از @gohausgo یکی از نهایی اتاق در خانه خود را که تا به حال هنوز بدست برخی از عشق بود ، “این گیر کردن مانند انگشت شست درد!” امیلی می گوید. “فضا فاقد علاقه و شخصیت—آن را واقعا فقط یک mash-up سازنده مواد درجه که آمد خانه.” اما از آن بود که برخی از ویژگی های خوب از جمله مقدار زیادی از نور طبیعی و یک نمایش خوب به حیاط خلوت. امیلی می خواستم برای به حداکثر رساندن اتاق بالقوه بدون نیاز به حرکت هر دیوار و بدون نیاز به ضربه او را 1500 دلار در بودجه است.

امیلی زمان در کل پروژه خود را با استفاده از بسیاری از مواد او در حال حاضر در دست داشتند. “از آنجا که من یک دکوراتور تجارت, من می خواستم برای آزمایش کمی,” او می گوید. یک تغییر بزرگ? غرور که امیلی رنگ جسورانه ای آبی سیر (Sherwin-Williams’ Green Bay) و مجهز مینیمالیستی چرم می کشد. “غرور سخت افزار کابینه نبود استاندارد اندازه اما من هم نمی خواهم از عوارض اضافه شده است از اندازه گیری و حفاری های جدید و حفره ها و سخت افزار” امیلی می گوید. سفارش می کشد ساخته شده از چرم به مقدار زیادی انعطاف پذیری بیشتر در اندازه.

امیلی می خواستم به قطع دو جدید آینه اما هزینه بالاتر بود او می تواند توجیه کند. بنابراین او تا به حال یک راه حل هوشمندانه: ایجاد یک قفسه برای آینه به بقیه بر و معمولی نمایش سه آینه به جای فقط دو. در نتیجه به نظر می رسد نامتعارف و کمی پر زرق و برق.

امیلی آویزان یک نقاشی دیواری از بی حد و حصر دیوار پشت غرور که او می گوید: سخت ترین بخشی از این پروژه است. “این قطعا یک فرد چهار دست پروژه,” او می گوید. او همچنین جابجا کردن پیر غرور روشنایی مدرن تر گلوب چراغ از سایه های نور و تحت پوشش طبقه قدیمی در هندسی چسب کاشی کف.

یکی دیگر از برجسته طراحی ، آنها شبیه مدل دهید, دکور, اما هر قفسه یک هدف و کمک می کند تا به نگه داشتن تمام لوازم آرایش و لوازم جانبی سازمان یافته است.

اگر چه دوش عمدتا ماند همان امیلی آیا اضافه کردن یک flowy سفید پرده آن را به برخی از شادی و رنگ بیش از مورخ موزائیک شیشه ای لهجه کاشی با رنگ سبز برای کمک به دوش در ترکیب با بقیه ، “من دوست دارم با آرامش از فضا” امیلی می گوید. “این احساس بسیار ساحل-مانند—دیوار, دیواری, نرم پرده سفید—این همه احساس واقعا صلح آمیز است.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید