قبل و بعد از: یک اتاق خواب ازنو بسته بندی شده با ایده های قبل شما می خواهید به سرقت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در بازسازی و redos آن اغلب فضاهای مشترک است که بیشترین توجه مانند اتاق نشیمن و آشپزخانه. آن را حس می کند, از کسانی هستند که فضاهای بیشتر مردم را ببینید. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید زیبا شخصی فضاهای بیش از حد. آمنه چانگ منظمی از زندگی نقل مکان کرد و به خانه اش در سال 2016 و در حالی که بسیاری از انرژی او رفته بود به فضاهای زندگی اتاق خواب اصلی نشسته نادیده گرفته شده است.

“همه چیز در مورد این فضا داد زدم اساسی!” آمنه می گوید. “آن اساسا چهار دیوار رنگ بژ بدون بهره یا شخصیت.” و پس از آن بود دقیقا رویایی فرار آن را سخت به می خواهید به صرف زمان در آن وجود دارد. “آیا شما متوجه کلاژ قاب عکس هنوز هم شامل سهام تصاویر؟!” آمنه می گوید. “کارشناسی ارشد اتاق خواب ما بود بسیار uninspiring!”

“ما تصمیم گرفت از آن زمان برای به روز رسانی کارشناسی ارشد اتاق خواب ما به خاطر شوهر من و من تا به حال آموخته زیادی در مورد DIYs و صفحه اصلی طراحی و آن را شرم آور است که ما در اتاق خواب استاد را منعکس نمی هر گونه دانش و یا رشد ما شده است می خواهم تجربه” آمنه می گوید. آنها می خواستند به نوبه خود بژ جعبه به جای آنها می تواند عقب نشینی در پایان روز و فقط باز کردن از پیچ.

آمنه می دانستند که نتیجه نهایی مورد نیاز شامل مکان هایی برای نشستن و استراحت فراتر از فقط تخت. در حالی که چوب زیر گهواره تا به حال شده است در یک محل مناسب برای شب تغذیه خود را جوانترین فرزند یک سال به علاوه بعد از آن زمان برای یک تغییر.

آمنه و پنجه را ازنو با هم به عنوان بخشی از یک اتاق به چالش تبدیل اتاق خواب خود را بیش از هشت هفته. یک تغییر عمده: لهجه دیوار پشت تخت ایجاد شده با از پیش آماده ام دی اف shiplap که آمنه و نقاشی دراماتیک سیاه و سفید (Sherwin-Williams’ سنگ آهن). چوب-صدای زیر لبه بالای تخت chicly نمایش مجموعه ای از عکس ها—واقعی و غیر سهام آنهایی که در این زمان! زن و شوهر نیز اضافه شده تر و تمیز برای ویندوز, رنگ همان رنگ سیاه و سفید.

در گوشه ای که در آن سوپاپ استفاده می شود زن و شوهر اضافه شده براق و مدرن مبل همراه با محل کوچک ومحصور قفسه بندی از IKEA بر روی دیوار. غریب چوب-و-سفید پتو نردبان بود یک پروژه DIY.

در تلویزیون دیوار آمنه و ایجاد یک خنک گرافیک لهجه دیوار شامل سه رنگ: سیاه و سفید از مخالف لهجه دیوار (Sherwin-Williams سنگ آهن) نور و کرمی رنگ (Sherwin-Williams’ دلنشین خاکستری و قهوهای مایل به زرد رنگ در پایین (Sherwin-Williams’ شتر شتر جماز).

کل هزینه برای اتاق خواب—از جمله تمام رنگ و مواد و مبلمان—حدود 1500 دلار. این پول و صرف در آمنه چشم: “من با وسواس نتیجه نهایی کارشناسی ارشد اتاق خواب ما!” او می گوید. “من صرف زمان بیشتری را در این فضا از من همیشه قبل از. اگر من می تواند به عقب در زمان ما می خواهم که درگیر این پروژه خیلی زودتر!”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im