قبل و بعد از: حمام ازنو با الهام از یک فیلم ترسناک کلاسیک (واقعا)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که زمان آمد به عوض مورخ بژ, حمام, در خانه جدید خود را هنرمند و طراح ناتالی کاغذ از صفحه اصلی Ec. فکر نمی کنم دو بار در مورد ساخت یک بیانیه جسورانه. او می خواست فضا را متناسب با معماری کلاسیک از خانه خود را, اما او نیز امیدوار بود به ترکیب چند نشان می دهد توقف مرزی عناصر. بنابراین او تبدیل فضای کوچک را به یک هنر دکو-تاثیر رنگ مربوط حمام است که به درام یک معنای کاملا جدید—با استفاده از آلفرد هیچکاک را به یاد فیلم “روانی” به عنوان یک منبع غیر منتظره از طراحی الهام بخش است.

اگر شما تا کنون دیده کاغذ کار در Instagram, این نوع از دمدمی شجاعانه ازنو نیست دقیقا از شخصیت. “من هرگز خجالتی در مورد رنگ و خانه ما تا به بسیاری از جسورانه انتخاب” او می گوید. که احتمالا به همین دلیل حمام موجود بود که پنجاه سایه بژ—و نه در یک راه خوب تا به حال برای رفتن. او و همسرش آلن تا به حال فقط به اندازه کافی پول در سمت چپ بیش از خود را بازسازی آشپزخانه که آنها پنجه برای اولین بار نیز ابتدا این پروژه را در لیست.

عملکرد این حمام در اصل خوب اما کاغذ پیدا کردم آن را فاقد شخصیت علاقه بصری و فضا. یک حجیم غرور کابینت و حمام-وان دسته کوچک موسیقی جاز در زمان بسیاری از اتاق ترک فضای کمی برای حرکت در اطراف. به حداکثر رساندن رد پای کاغذ و شوهرش تصمیم گرفت به جای هر دو این عناصر با تاثیری بیشتر کارآمد وسایل.

جدید هنر دکو-الهام ظروف کاشی کف فوری شد نقطه کانونی. “من همیشه کشیده شده است به طراحی است که شامل ویژگی های دوره با یک پیچ و تاب و مدرن می گوید:” کاغذ از گرافیک و در عین حال الگوی کلاسیک. کف را انحنا خطوط همراه با کنتراست بالا و سیاه-و-سفید colorway فورا به ارمغان آورد یک دوز از جنبش و شخصیت به اتاق. برای جبران که شدت کاغذ استفاده می شود رنگ پریده, آسمان آبی, مترو کاشی بر روی دیوار توسط یک قاب کاشی سیاه مرز که یادآور دهه 1920-عصر دستشویی و حمام. برای سازگاری او با استفاده از همان کاشی به خط دیوار جدید بسیار جمع و جور تر ایستاده غرفه دوش. یک کف به سقف و درب شیشه ای حمام کمک می کند تا نگه داشتن فضا و نور و روح در حالی که احتیاج سوله نفی نیاز برای دوش ویلچرهای.

پس از حمام در حال حاضر با ساخته شده است در گنجه زن و شوهر تصمیم به خندق غرور برای یک ریخت و پاش-ارزش پایه دار chrome, کنسول, که می تواند در کمتر فیزیکی و فضای بصری اجازه می دهد طبقه واقعا درخشید. کاغذ زوج سینک با یک دال از کوارتز سیاه و سفید که او را به صورت جداگانه خریداری و به پایان رسید نگاه کردن با مشکی مات کولر دیوار کوه شیر. به جای سابق عظیم آینه او رفت و با نازک بیضی سبک flanked توسط یک مجموعه از اواسط قرن مدرن سکنکس رانندگی دکو-دیدار-قدیمی هالیوود پرنیان خانه.

گنجه منطقه است که در آن Hitchcockian پرنیان واقعا به ثمر رسید. به تعادل آسمان آبی و سیاه و سفید و سایه های سراسر فضای کاغذ می خواستم یک پاپ از چیزی اشباع شده به طوری که او رفت و با آتشین و خون و رنگ قرمز رنگ برای درب گنجه. سپس کمی پرداخت ادای احترام به پادشاه تعلیق او تکیه چاپ قاب جانت لی نمادین دوش صحنه از فیلم “روانی” در بالای دیوار نصب شده حوله دندانه دار کردن. برخی ممکن است پیدا کردن این offbeat انتخاب, اما برای یک طراح که نمی تواند خودش را بیش از حد جدی و یک فضایی است که ازدواج دکو هنر پاپ و قدیمی هالیوود و مدرن تأثیرات این حملات فقط حق وتر.

“من تحت فشار قرار دادند من مرز با ترکیب بسیار گرافیک طبقه با یک پانچ از رنگ روشن و بیانیه هنر” او می گوید: “من همیشه لذت بردن از یک بیت از یک شوک عامل و کمی از حمام طنز است.”