قبل و بعد از: 600 اتاق خواب ازنو مخلوط دست من فراز و جدید می یابد

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اتاق مهمان ممکن است گرفتن هر گونه استفاده از در حال حاضر, اما این بدان معنا نیست که آنها سزاوار نیست برخی از عشق. برای Bridget theo jones از بریجت را کندوی عسل, اقامت خانه ارائه فرصت مناسبی برای مقابله با خالی اتاق مهمان. “دوست پسر من و من خریداری خانه ما در ماه دسامبر شده اند و به آرامی ساخت بیش از فضا,” او می گوید. “ما مهمان اتاق پر شده بود با عدم تطابق مبلمان و مواردی که مناسب نیست در جای دیگر در خانه ما. همچنین رنگ استریل آبی-خاکستری رنگ است که بسیاری از فروشندگان رنگ خانه ها قبل از فروش.”

اما همه که در کنار او می گوید: اتاق “تا به حال بسیار بالقوه بر اساس اندازه بزرگ و فراوانی از نور طبیعی است.” به علاوه کسانی که به طبقه چوب جنگلی!

“هنگامی که ما شنیده ام که ما می تواند صفحه اصلی را برای آینده قابل پیش بینی ما تصمیم به مقابله با برخی از آسان پروژه های خانه” بریجت می گوید. “من در حال حاضر برداشت از رنگ برای این اتاق مهمان و ما می دانستیم که ما خواهد بود با استفاده از آیتم های از دیگر بخش های این خانه پس از خرید خواهد بود به حداقل نگه داشته شود. این یک راه خوب برای صرف تعطیلات آخر هفته در حالی که اجتماعی فاصله.”

“کل قبل در زمان حدود شش هفته” بریجت می گوید. “ما نمی هر چیزی عجله از آنجا که ما نمی باید!”

آنها آغاز شده توسط فرآیند له له زدن دیوار سبز, Bridget رنگ مورد علاقه (Sherwin-Williams’ Saguaro). همه تر و تمیز در اصل چوب بخشد اما Bridget می خواستم برش به پاپ در برابر دیواره های سبز. مصرف تر و تمیز از چوب به رنگ سفید زمان زیادی از کار. “طولانی ترین بخش این فرآیند در تمام اتاق نقاشی اصلاح” بریجت می گوید. “وجود دارد بسیار دبستان کار برای شن و ماسه به همه چیز و پر کردن حفره های سمت چپ توسط صاحب قبلی. و نقاشی روشن و سفید در کنار رنگ سبز قطعا طول می کشد ثابت و دست بیمار.”

هنگامی که آن را به تجهیز اتاق Bridget کار با چیزهایی که او در حال حاضر چیزهایی که هدیه شد به زن و شوهر و خرید های جدید. این nightstands هر دو از بریجت را مادر بزرگ تخت سفید لحاف بود یکی از آنها در حال حاضر و بسیاری از گیاهان و هنر تکه شدند و با استعداد از دوستان است.

این caned صندلی بود و یک قطعه که Bridget تا به حال به ثمر رساند از Letgo و بهبود. در حالی که پنجره سایه همان Bridget اضافه پررنگ گل پرده او خریداری شده در Anthropologie. مطابق با لامپ صورتی هم آمد از علم غرب.

تشخیص کمد? این یکی از همان Bridget در حال حاضر در حال حاضر رنگ zingy chartreuse (بنجامین مور گلسنگ سبز).

البته تزئینات در حالی که تحت قرنطینه ارائه برخی از چالش های منحصر به فرد. “آن نیز سخت به انتخاب همه چیز آنلاین. من هرگز قدردانی خرید در فروشگاه بیش از در حال حاضر!” بریجت می گوید. اما او می گوید: “من دوست دارم همه چیز را در مورد این اتاق. تغییر رنگ در طول روز به عنوان نور شیفت و من اغلب خودم سرگردان در اتاق فقط برای نگاه چه زیبا همه چیز است!”

در حالی که آن را نمی گرفتن مقدار استفاده از این روزها, Bridget است که هنوز هم مبارک با ازنو. “اتاق احساس گرم و مهمان نواز و ما نمی توانیم صبر کنید تا مهمانان دوباره. اگر چه ما صرف مقدار کمی از پول را در این اتاق من خوشحال هستم که ما نیز قادر به استفاده از آیتم های از اطراف خانه. پدربزرگ و مادربزرگ من’ سمت میز و همه فن حریف دکور از دوستان را در این اتاق احساس فوق العاده ویژه.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>