قبل و بعد از: $500 ازنو تبدیل به یک “اه” پاسیو به پاتوق کامل

هنگامی که شما زندگی می کنند در یک فضای کوچک شما باید برای به حداکثر رساندن هر اینچ مربع. که اغلب شامل ساخت بسیاری از هر گونه خارج از فضای در دسترس به عنوان مدیسون Bess از سرخ ییلاقی می توانند گواهی دهند. او فلوریدا ییلاقی است که تنها 696 متر مربع در اندازه خیلی کوچک پاسیو از پشت که بسیار مورد نیاز فضا برای خوردن و یا فقط به گرفتن برخی از هوای تازه. “در حالی که زندگی در یک فضای کوچک ما یاد گرفته ایم برای استفاده در داخل و خارج” مدیسون می گوید. “قبل از اینکه ما ثابت کردن این فضا در واقع ما هنوز هم زمان زیادی را صرف در اینجا بود اما… اه. هیچ چیز ویژه ای اما من می دانستم که آن را تا به حال بسیاری از بالقوه به بود.”

صاحبان قدیمی باقی مانده بود یک دشت دال بتنی به همراه قدیمی خود را در مبلمان پاسیو. مدیسون می خواست به منطقه یک نگاه جدید و بدون هزینه های بیش از حد, بنابراین او از آن ساخته شده او اولین پروژه از سال 2020 است.

مدیسون با استفاده از رنگ و استنسیل به روکاری تازه کردن دال بتنی به آن نگاه سرحال, هوای آزاد, فرش. او قادر به استفاده مجدد از صندلی های قدیمی است که توسط صاحبان قبلی به سادگی به نقاشی سیاه و سفید قاب سفید به آنها سبک تر و روشن تر نگاه کنید. همراه با بالشتک آنها نگاه با نام تجاری جدید. مدیسون کردم chiminea دست دوم, بیش از حد, بنابراین همه به آن نیاز بود یک کت های تازه از بالا حرارت رنگ. سیاه خیزران طرف میز یک رایگان پیدا کردن مدیسون رنگ سیاه و سفید.

بقیه چوب مبلمان جدید بود اما کل هزینه برای این جذاب پاسیو ازنو بود فقط 500 دلار—سرقت برای نگاه کاملا جدید. “این یکی از مورد علاقه من makeovers من انجام داده اند در خانههای پس از حرکت در” مدیسون می گوید. “قادر بودن به یک فضای زیبا و درک آن است آنچه در آن همه مورد است. کارتر شوهر من را دوست دارد کمی گودال آتش. واقعا مجموعه ای از خلق و خوی است.”

بهترین مشاوره برای هر کسی که به دنبال به انجام مجدد خود را در فضای در فضای باز? “برو برای آن!” مدیسون می گوید. “به خصوص با رنگ. من در واقع رنگ سفید صندلی سبز اول فکر بود که چه می گذرد به بهترین نگاه کنند و آن را نمی. اما من خیلی خوشحالم که من با آن رفت. این تجربه به من کمک کند به خودم اعتماد.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>