قبل و بعد از: $500 گنجه ازنو بسته بندی شده با هوشمند سازی ایده های

چه کسی دوست ندارد برخی از تمیز کردن بهار inspo, به خصوص کاملا سازماندهی گنجه است ؟ که چه زو تلخ است در حال حاضر اما این قطعا چیزی نیست که او با آغاز شده است. “خانه ما ساخته شده بود در اواخر دهه 1970” زو توضیح می دهد. “استاد گنجه یکی از تنها جنبه های منفی به خانه نه تنها در آن بود اما که در آن واقع شده بود در خانه ساخته شده آن را غیر ممکن است برای ما به گسترش رد پای آن در همه.”

صاحب قبلی تا به حال نقاشی گنجه دیوار و نصب برخی از موقت قفسه ها و میله بود اما جذاب نیست و قطعا آن نبود کاربردی است. “این بدیهی است که مورخ و درهم و برهم پایان کار از آن ساخته شده به طور کامل uninviting,” زو می گوید. “ما تا به حال به بیشتر از L-شکل پیکربندی اما من می دانستم که ما در حال رفتن به به واقعا بهبود built-ins به منظور استفاده از هر اینچ مربع از این فضا است.”

پس زو و شوهر او را به گنجه قبل طول کامل خود را نوسازی خانه. اول Zoe موجودی از تمام لباس های که نیاز به یک خانه در گنجه. سپس “پس از پاره کردن های موجود در قفسه ها و میله ها در طی اولیه ما نسخه ی نمایشی فاز ما با استخدام یک نوکر به در آمده و سفارشی ساخت قفسه های ما بر اساس نیازهای شخصی” زو می گوید. او تصمیم گرفتند برای قفسه های کوچک و مخلوط ارتفاع و فضای معلق tops و پایین و لباس در حالی که شوهر او را انتخاب کرد دو دار بخش است.

هوشمند ترفند در اینجا: زو می گوید: نوکر بیشتر استفاده می شود ضخامت تخته MDF برای ساخت قفسه اما پس از آن اضافه شده ضخامت قطعه چوب بر روی چهره هر یک. نتیجه: بالا پایان به نظر می رسد برای یک قیمت پایین! در واقع گنجه سفارشی هزینه ای در حدود 500 دلار از جمله کار رنگ و حلق آویز میله های Zoe و نصب خود را.

در حال حاضر فضای زیبا و کاربردی است. برنده!

Zoe مشاوره برای خود سازمانی تلاش: “فکر می کنم در مورد آنچه شما باید, نحوه استفاده از کسانی که در مورد هر گونه قبلی peeves حیوان خانگی شما مواجه می شوند در گذشته خانه های شما در زندگی و استراتژی در مورد چگونه شما می توانید اجتناب از آن نارضایتی در این فضای جدید,” او می گوید. “شما خواهد بود بسیار خوشحال با عملکردی فضا!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>