قبل و بعد از: $5 بعد از ظهر پروژه باعث سفید ساده اتاق خواب احساس دنج

دیوارهای سفید می تواند نگاه افسانه—اما گاهی اوقات آنها می تواند یک فضا نگاه کمی ناتمام است. زمانی که لورا Skellet (@imlauraashley) نقل مکان کرد و به اتاق خواب خود را در سوئد, صفحه اصلی, آن را پوشانده بود خاکستری گل تصویر زمینه. آن را بیش از حد تیره, او می گوید و نه به طعم و مزه.” در طول ماه های زمستان در سوئد می توان آن را تیره برای 18 ساعت در روز است. من می خواستم به یک فضا که کمی روشن تر” لورا می گوید. “من مادر و خواهر من در طول پرواز از کانادا در بهار گذشته و به من کمک کرد تا رنگ آن سفید است. اما هنوز هم احساس ناقص است.”

زمانی که لورا نگاه او را نجات داد عکس ها در Instagram, او در بر داشت که بسیاری از آنها wallpapered اتاق. “به وضوح این چیزی بود که من کشیده شد, به,” او می گوید: “اما من عصبی را متعهد به چیزی از نظر مالی و بصری.”

“هدف من این بود برای ایجاد یک اتاق خواب گرم و نرم با یک سبک منحصر به فرد” لورا می گوید. “من نوشته شده در آپارتمان درمانی Facebook گروه در مدت کوتاهی پس از این گروه عرضه به دنبال برای الهام به اتاق احساس کامل. من به ارمغان آورد تا ایده های DIY, wallpaper و همکار کاربر به پیشنهاد سعی کنید آن را بر روی کاغذ ، این به من اعتماد به نفس در طراحی و برای شروع پروژه دلهره آور.”

فقط با 5 دلار ارزش های سیاه رنگ لورا ایجاد شده خود نور خاکستری با مخلوط کردن در سفید باقی مانده از او اولین کار رنگ.

“پس توصیه من ساخته شده یک زن و شوهر نمونه طرح و آنها را آویزان بر روی دیوار. این به من امکان تست brushstrokes و عرض” لورا می گوید. در این روز پروژه او آغاز شده در بالا گوشه ای از اتاق مشغول به کار در یک متر مربع بخش در یک زمان. “من شروع به نقاشی با و فاصله از بزرگترین خطوط پس از آن من را پر کنید در بین با خطوط کوچکتر” لورا می گوید. “من می خواهم پس از آن در خارج از نردبان ارزیابی اگر همه چیز بود و حتی, و یا اگر وجود دارد در جایی که نیاز به پر شود. من پس از آن حرکت به پایین دیوار بر روی بخش بعدی. مناطقی وجود دارد که به نظر می رسد سخت تر از دیگران است. اما من فکر می کنم این طرح قرار بود یک کمی ناقص—خطوط لازم نیست به طور مساوی فاصله یا کاملا مستقیم.”

رنگ پروژه در زمان یک بعد از ظهر کار می کنند که لورا رو از طریق با کمک چند قسمت از پادکست. با خواب او می گوید: رنگ خشک شده به اندازه کافی است که او قادر به قرار دادن مبلمان خود را به عقب که در آن تعلق دارد.

“سخت ترین بخش آن پیدا کردن انگیزه برای ادامه پس از چند brushstrokes” لورا می گوید. “من نمی تواند کمک کند اما باید شک به تعجب اگر من می خواهم که رنگ آن با رنگ سفید.” اما در پایان او را دوست دارد ترکیبی از پررنگ الگوی با ظریف رنگ—و فکر می کند این باعث می شود اتاق خواب احساس می کنم خیلی بیشتر استقبال و دنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو