ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برروی همه چیز از 1970s: توپ دیسکو, حصیر, حلق آویز صندلی. کمتر پس ؟ قهوه ای-در-قهوه ای فرش حمام و سرویس بهداشتی. کهربا کانر—از خانه داری Homebody—نبود دقیقا درباره مخلوط در 1970s خانه ، “این خانه ساخته شده در دهه 70 و آن را نشان می دهد اما نه در یک راه خوب” کهربا می گوید. “این نیم حمام تاریک بود و قهوه ای و سنگ فرش شده با قاب و تصویر زمینه. آن را در یک دمدمی محل بین اتاق خواب استاد و اصلی منطقه زندگی می کنند با یک درب برای هر اتاق. توالت شکسته شد بنابراین ما به پایان رسید تا درمان آن مانند ذخیره سازی گنجه برای طولانی ترین زمان.”

زمانی که شما توالت یک فضای ذخیره سازی که زمانی که شما می دانید که آن زمان برای ارتقاء. اما کهربا می گوید آن را در زمان زمان طولانی برای دریافت الهام بخش برای این نیمه ، “من می خواستم آن نور روشن و سرگرم کننده,” او می گوید. “مخالف از آنچه در آن آغاز شده!”

آن را در زمان حدود یک هفته برای انجام مجدد یک بار کهربا الهام رخ داد. پوست و چوب کاشی جایگزین قدیمی فرش; نقاشی قهوه ای تیره, قاب چوب سفید روشن تا اتاق به طور چشمگیری بیش از حد. پس از از بین بردن تمام زمینه های قدیمی و نقاشی دیوارهای سفید و کهربا استفاده از فوم صنایع دستی با قلم مو و فیروزه ای رنگ به شورون “طولي نكشيد.” مترو و کاشی پوست و چوب از هدف پس همه کهربا مورد نیاز برای انجام دهم این بود که اندازه آن به اندازه قطع و چوب آن را. بزرگترین هزینه توالت به جای شکسته. کهربا خریداری این یکی از Home Depot برای کمتر از $100.

کهربا به ثمر رساند لوکس-به دنبال آینه در Facebook, بازار, برای یک آهنگ—فقط با 10 دلار! او به پایان رسید از حمام را با یک مثلثی جدول از Urban outfitters با توالت و برخی از لوازم جانبی از HomeGoods و هدف است.

می گوید: کهربا: “من دوست دارم که چگونه سرگرم کننده و روشن اتاق است! به اندازه کافی عجیب آن را به یک نقطه کانونی در خانه ما!” بد نیست برای یک بار بی دست و پا نیمی از حمام!

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو