قبل و بعد از: $3,000 تبادل نظر با شیک پوش آبگرم Vibes

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

حمام خود را می تواند و یا شکستن روال صبح خود, شبانه, باز کردن از پیچ و در خانه اسپا روز. اگر آرام است گذشته احساس است که به ذهن می آید زمانی که شما فکر می کنم شما آن را به خوبی می تواند آن لامپ های فلورسنت و یا جنس بنجل کاشی. گاهی اوقات سریع کار رنگ فقط به اندازه کافی و کامل DIY, حمام, رنو است و شما لازم نیست که به یک حرفه ای چاشنی به آن را در. را صاحب خانه سارا رویه که در زمان حمام خود را کامل عوض با کمک فیلم های یوتیوب و کمی صبر. “حمام ما بود مظهر 1997 سازنده کلاس” سارا می گوید. در حالی که آنها عاشق نور و مشاهده است که این حمام پنجره ارائه شده “همه چیز تا به حال برای رفتن” او می گوید.

“اتاق قطعا نمی زندگی می کنند به محیط اطراف خود, اما من می خواستم به صرف تمام وقت خود را در وان حمام که! می گوید:” سارا. او و همسرش را دیدم بالقوه در این فضا می خواستم این فضای جدید به تمرکز بر روی جزئیات ظریف. “من و همسرم هرگز به حال خود ما و حمام جدا از ما دو پسر و این به نظر می رسید بهترین فرصت برای ایجاد یک فرار فضایی در وسط گیر بودن در خانه تمام وقت” سارا می گوید.

زن و شوهر موفق به انجام کل رنو فقط در یک ماه کاملا خود به خود—و برای حدود $3,000. در طول راه آنها را به دست آورد تن از مهارت های جدید. “بزرگترین مجموعه به عقب برای ما بود و قطعا از بین بردن تمام بنه تحت زشت کاشی قدیمی از خانه سیمان در دال می گوید:” سارا. آنها سعی در استفاده از یک طبقه بافر اما نمی تواند به نتایجی که می خواستند پس از به پایان رسید تا chiseling کردن تمام چسب های قدیمی با دست قبل از نصب جدید مراکش الهام گرفته از کاشی از EliteTile. “من خیلی خوشحال هستم که در آن کار می کرد به این دلیل که طبقه جدید است یکی از مورد علاقه من عناصر” سارا می گوید.

زن و شوهر نگه داشته و دیوارهای سفید (Sherwin ویلیامز Snowbound) انتخاب به جای قرار دادن رنگ روی سقف. عمیق سبز (کلر خلق و خوی فعلی) غنی چشمگیر, احساس سربار. جدید غرور از انبار خانه احساس می کند از راه های زیبا تر به لطف مطرح مشخصات و ظریف سخت افزار. به جای ساده, ساز, اینه, بالا, سارا نصب یک جفت پخ آینه از Wayfair. جدید غرور نور با یک پایان فلزی مکمل, قدیمی, پرنیان.

همان وان حمام قدیمی در محل است اما به نظر می رسد با نام تجاری جدید به باهوش رفع. به جای جایگزین کردن همه چیز, سارا و شوهرش پیچیده سمت در beadboard برای بالا ساخته شده است نگاه کنید. “عجیب کنار وان قبل از رنگ های مختلف از وان خود را و آن را نگاه مورخ و ارزان” سارا می گوید. “با برخی از مواد ارزان قیمت, ما قادر به آن نگاه ویژه و سفارشی متناسب برای این فضا است.”

در پایان سارا بزرگترین قطعه ای از مشاوره است که فقط برای آن بروید. “ما شگفت زده شدند تا به همراه ما به در چگونه کنترل همه چیز برای ما است. با تماشای چند فیلم های یوتیوب ما قادر به تکمیل بسیاری از وظایف که به نظر می رسید فراتر از سطح مهارت,” او می گوید. یکی دیگر از نرم افزار نکته این است که به دقت برنامه ریزی کردن کل فرایند مهم نیست که چقدر خسته کننده است. “نگه داشتن یک نشانه پوشه با تمام جزئیات برنامه ریزی شده و یک لیست از تمام برنامه ریزی هزینه های اقامت در بودجه و برنامه است. هیچ چیز بدتر از برگزاری یک پروژه به صورت جزئی اما مهم از دست رفته جزء… و تمام کسانی که چیزهای کمی اضافه کردن بودجه خود را به عنوان به خوبی.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>