قبل و بعد از: $30 تجدید نوبت کثیف پله به یک اثر هنری

"پس از دو افراد مسن, سگ, و در حال حاضر دو توله فرش ما تا به حال شاهد روزهای بهتری" نیک می گوید. آن خاکستری رنگ

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

"پس از دو افراد مسن, سگ, و در حال حاضر دو توله فرش ما تا به حال شاهد روزهای بهتری" نیک می گوید. آن خاکستری رنگ بود شروع به نشان دادن آن ساییدگی و پارگی و داشتن چوب جنگلی در سراسر بقیه از خانه ساخته شده سنگ فرش شده راه پله چوب مانند انگشت شست درد. خوشبختانه اصلی طبقه چوب جنگلی واقع مراحل هم بودند و فقط مخفی شده در زیر فرش.

این بهار نیک در نهایت buckled و لگد کردن پروژه برای کشیدن فرش سنباده چوب پایین و دوباره رنگ آمیزی آج در یک تن چوب. بعد او را لمس کرد تا سفید تر و تمیز در اطراف پله ها برای روشن تر تمیز کننده نگاه کنید.

سرانجام نیک اعمال پوست و چوب تصویر زمینه (خریداری برای $30) به پله risers به پله ها کمی بیشتر شخصیت. "این یک راه ارزان برای اضافه کردن شخصیت و طراحی به طور معمول بدون توجه به منطقه از خانه خود را" نیک می گوید. با استفاده از همان تصویر زمینه بر روی دیوار کنار پله ها کمک می کند تا کراوات کل مطلب را با هم.

گذشته از این تصویر زمینه, نیک با استفاده از منابع او در حال حاضر در صفحه اصلی—که به معنای کل صرف این پروژه شد فقط 30 دلار. نتیجه نهایی یک یادآوری است که زمینه لازم نیست خود را محدود به دیوار. بهترین بخش ؟ پوست-و-چوب کاغذ آسان است به حذف اگر نیک خسته می شود از آن. او را تشویق می کند هر کس را به پوست و چوب میبرد: "اگر آن دائمی نیست فقط آن را انجام دهید!," او می گوید. "اگر شما نتیجه را دوست ندارد شما همیشه می توانید آن را تغییر دهید. از آن لذت ببرید با آن!"

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب