قبل و بعد از: 30 $یک روزه اتاق ناهارخوری پروژه (که با این نسخهها کار در هر فضا)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بزرگ امتداد دیوار سفید می تواند یک سر خراشنده وقتی که می آید به تزئینات. می توان آن را دشوار است برای پر کردن تمام است که فضای خالی! گالری دیوار بزرگ انتخاب کنید اما اگر شما نمی خواهید که خیلی هنر در نظر گرفتن خود را به دیوار ؟ که Carley Lawson مبارزه در پر کردن اتاق ناهارخوری در خانه و خانواده اش زندگی کرده بود در سال گذشته و نیم. “این دیوار غیر ممکن بود برای تزئین” Carley می گوید. “ما آویزان تصاویر, در خانه, علائم حتی تاج های گل اهدا اما هیچ چیز احساس به اندازه کافی بزرگ برای فضای بدون احساس مانند درهم و برهمی است.”

“من می خواستم ناهار خوری اتاق به احساس artsy اما حفظ یک گرم احساس راحت واسوده به عنوان” Carley می گوید. پس با الهام از هنر انتزاعی Carley خواب یک رنگ و طرح.

به رنگ قوس ویژگی Carley اول یافت مرکز دیوار که در آن او می خواست به طاق. سپس او با استفاده از یک موقت قطب نما به رسم قوسی بالا; او ایجاد شده است که با بستن یک مداد به یک قطعه از رشته لنگر به دیوار با یک sara macdonald. پس از طراحی قوسی بالا Carley مورد استفاده نقاش نوار به لبه های مستقیم در هر دو طرف. “سخت ترین قسمت گرفتن قوس در بالا سمت راست” Carley می گوید. “من فکر می کنم من رفت و برگشت در چندین بار با یک پاک کن و یک مقدار زیادی از کلمات قوی که به دیوار.” او نقاشی پایه یک پر جنب و جوش نارنجی (Sherwin-Williams’ Tassel).

برای راه راه Carley ضبط کردن قطعات منحنی در 3-اینچ افزایش نقاش نوار راهنمای نقاشی او سپس مورد استفاده نقاش نوار تمام راه را به پایین به baseboards به عنوان به خوبی. او پر شده با نمونه گلدان اندازه از رنگ آبی تیره (Sherwin-Williams’ بی پایان دریا) terra cotta (Sherwin-Williams’ غار رس) و صورتی (Sherwin-Williams’ ساحل شنی). “ما دیوار بافت پس از گرفتن یک ترد خط است که کمی سخت تر است” Carley می گوید. “یک نکته یاد گرفتم به رنگ داخل بر روی نوار کاهش خونریزی.”

کل پروژه در زمان شش تا هفت ساعت دقیق نقاشی, اما تنها در حدود 30 دلار در لوازم. که شامل شناور قفسه که Carley شوهر جرمی Lawson ساخته شده توسط re-purposing پیر دکور دیوار.

Carley کلمات حکمت را به هر کس دیگری در نظر گرفتن رنگ از ویژگی های مثل این یکی: “تنها چیزی که من را فراموش متفاوت و یا صرف زمان کمی بیشتر تکمیل است, مداخله,” او می گوید. “اگر شما بیشتر از یک eyeballer خواهم خودم را به وقت اضافی برای دریافت اندازه گیری خود را. آن را کمی بیشتر کار می کنند اما بسیاری با ارزش تر است.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im