قبل و بعد از: $250 DIY گنجه ازنو به نظر می رسد مانند یک بالا پایان سفارشی طراحی

گاهی اوقات آن را به اندازه گنجه که این مشکل گاهی اوقات آن را, چگونه آن را مرتب شده اند. حتی کوچکترین پستو می تواند پیکربندی شده برای به حداکثر رساندن عملکرد و حتی بزرگترین آنهایی که می توان به پیکربندی در یک راه است که کاملا رژیم فضایی خود را. که چه لورن کانر بود با خرید و فروش در گنجه خود را در: فضا بود که کاملا فاقد فضا اما نبود دقیقا برای او کار یا. “ساخت ما قبل از گنجه بود… خلاق ما می گویند” لورن می گوید. براکت نصب شد وارونه در قفسه که تمام اندازه های مختلف و قرار داده شده در عجیب و غریب همه نقاط اطراف گنجه. “من خسته از مبارزه روزانه با جعبه های کفش مانند یک صحنه از ‘و شهر’,” لورن می گوید.

لورن می دانستم که او می خواست قفسه بندی قادر به جای لباس ها و کفش های بدون نیاز به نگه داشتن چیزهای در جعبه به منظور آنها را به پشته منظمی است. او و دوست پسر او خورخه انجام کار خود را هر دو طراحی و ساختمان جدید گنجه.

پس از پاره کردن, پیر, قفسه بندی لورن و خورخه رو به کار ساخت یک مجموعه جدید. این مواد تنها به مبلغ حدود 250; لورن و خورخه سفارشی برش تمام قطعات چوب برای ساخت جدید قفسه بندی. طولانی ترین قسمت از 10 روز روند لورن می گوید, شد, رنگ آمیزی های جدید قفسه بندی عمیق اسپرسو سایه. “با یک گاراژ کوچک ما مشغول به کار بودند با فضای محدود” او می گوید.

این لباس جدید فاصله اجازه می دهد تا برای آسان انباشته و سازماندهی و—بهترین از همه—بدون جعبه های کفش! “بازیافت تمام جعبه های کفش یک هیجان واقعی, اما من می خواهم که به می گویند که از دیدن Jorge هیجان زده در مورد ‘پس از’ چیزی است که من عاشق ترین” لورن می گوید. برای هر کسی که به دنبال در یک شبیه گنجه تعمیرات اساسی لورن چند کلمه از مشاوره: “آن را به شما” او می گوید. “نگاهی هم به فکر می کنم از طریق فضا چگونه است رفتن به کار برای شما روزانه و چگونه آن را به عملکردی است. روند تغییر به طوری که سرگرم کننده خود را با زمان, الهام, اما فکر می کنم در مورد چگونه فضای زندگی را آسان تر و همچنین آسان به تغییر زمانی که شما احساس جدید پرنیان!”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de