قبل و بعد از: $150 پروژه رنگ مشت کردن این دلتنگ خاکستری پاسیو

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نقاشی با آبرنگ روی گچ وعده های غذایی و سرگرم کننده نیست فقط همین بدون کامل ایوان و یا عرشه. حتی زمانی که خورشید است می توان آن را سخت به چشم پوشی ناخوشایند فضای باز است. اما تبدیل یک بیش از حد رشد تکه تکه حیاط و یا خسته کننده سیمان دال از پاسیو به چیزی دیدنی طول می کشد مقدار زیادی از زمان و پول است.

اما که به اندازه کافی برای متوقف کردن وندی گیلمور از Thankfifi که کاهش هزینه ها بدون به خطر انداختن سبک با پرش بیش از جوانب مثبت و با در نظر گرفتن این فضای پروژه به دست خود او. “پاسیو است که یک منطقه از خانه من که در آن من فقط احساس به طور کامل uninspired به صرف هر زمان” او می گوید. “این یک دریای خاکستری کسل کننده اسلب بتنی.” جایگزین کردن آنها را در مجموع هزینه راه بیش از وندی مایل به صرف به طوری که او آمد تا با یک راه حل کم هزینه.

به منظور حول و حوش تا از فضای در فضای باز و بدون صدمه زدن به او را کیف پول وندی تبدیل به نقاشی خود کاشی. اولین دور نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده: “من تصادفا این ایده از نقاشی روی کاشی های بتنی در تابستان گذشته اما با اشتباه رنگ” وندی می گوید. “متاسفانه طراحی من روزها را صرف کار بر روی به سادگی شسته در باران. دلخراش.” در این زمان او ساخته شده مطمئن شوید که برای دریافت صحیح رنگ و انتخاب هندسی استنسیل به ایجاد یک بیانیه ای طراحی شده است.

وندی انتخاب مصالح ساختمانی رنگ برای دومین فلک را انتخاب کنید و شیک سیاه و سفید پالت—به طور خاص Sandtex خالص سفید درخشان و Sandtex سیاه است. سپس به آن خیره کننده ستاره اثر کاملا متمرکز بر روی هر کاشی و او با استفاده از یک Kallat کاشی استنسیل از اردک دیزی طرح است. نتیجه ؟ کاشی که مانند آنها را سفارشی ساخته شده است. “ما به اتمام کل پروژه خودمان (در مستند) خوشبختانه بدون شکست و یا شگفتی دیگر از شاید که این بار رنگ برگزار می شود سریع در باران” وندی می گوید. او معتقد است که کلید این زمان در اطراف بود و فشار شستشو و تمیز کردن عمیق سیمان کاشی های قبل از نقاشی و با استفاده از نوع مناسب از رنگ. در حدود 10 ساعت کار و با صرف فقط 150 دلار در او زنده کرد و او پاسیو.

Icing در کیک است که به دکور اضافه شده است که آن را از یک خنک پاسیو به یک با یک مگا وای عامل. به نشستن در بالای او هندسی “فرش” وندی انتخاب شده زنده لبه میز چوب از گیبسون قرار دادی نجاری با صنعتی, پاهای, از پیچ تند پا Co.; او مدل دهید Lene Bjerre صندلی از Houseology در اطراف آن است. راه اندازی, مدرن, شیک, و آماده برای همه بهترین وعده های غذایی و مکالمات گرمتر آب و هوا را ارائه کرده است.

“من احساس می کنم مانند این منطقه از پاسیو باعث می شود یک بیانیه در حال حاضر—لباس با مبلمان من فقط آن را دوست دارم” وندی می گوید. “این فوق العاده آسان برای تمیز کردن; من فقط شلنگ آن و نقاشی طراحی نگاه می کند تقریبا مانند کاشی اما برای کسری از قیمت می باشد.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید