ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

کار با آنچه که شما می تواند بسیار پرارزش به خصوص وقتی که می آید به تزئینات. فقط بخواهید وبلاگ نویس Racheal جکسون از انجیر هندی پل. اگر نام آشنا برای تلفن های موبایل, شاید این است دلیل این که شما او را دیده ام رنگ اشکال و نقاشی های دیواری پاپ تا بر روی Instagram در حالی که اسکرول. برای سال گذشته یا بیشتر او را برای شرکت در چیزی به نام $0 دلار چالش (به اشتباه با یک چالش اتاق). نقطه تمام از این خاص بلاگر-اجرای ورزش به ازنو منطقه به صورت رایگان با استفاده از پس مانده مواد و بازسازی پیر مبلمان است که نوع کامل راه به رویکرد تزئینات در حال حاضر. خوش شانس برای Racheal—به عنوان یک muralist تصادفی نمونه گلدان رنگ بیش از همه خود را خانه. بنابراین او به کار با استفاده از یک رنگین کمان از رنگ روشن تا کودکان و نوجوانان’ و به خوبی آماده برای حفظ قدرت رنگ.

البته حمام بود کاملا خوب از قبل اما جکسون فکر کردم این بود که شاید کمی بیش از حد جدی به خصوص برای یک بچه فضایی. “اتاق خیلی تاریک بود اما من نمی خواهم به تصویر کشند همه در و دیوار می گوید:” جکسون بود که هنوز هم علاقه فضا را تیره و سبز سایه Behr شب ماموریت. همه آن را در زمان یک چرخش سریع در Pinterest و با الهام از هنر نصب و راه اندازی توسط بث Harland Jackson رنگ راه راه کج و معوج طراحی دیوار به جای. راه راه همیشه محبوب بوده است در خانه های چند رنگ نقاشی های دیواری هستند قطعا داشتن یک لحظه. بنابراین آن را سرگرم کننده برای دیدن جکسون برگردان های ترسناک کردن این دو گرایش با قرار دادن آنها را با هم.

با توجه به جکسون, این طراحی ساده برای مقابله با, اما بسیار تکراری. شما نیاز به تصمیم می گیرید به طور کلی زیگزاگ شکل اثری که بر روی دیوار, طرح کلی آن با نقاش و سپس با استفاده از نقاش نوار برای ایجاد چند رنگ, رقص برهنه کردن جزئیات در داخل آن است. او نوک ؟ صبور باش کار در شیفت و دانلود چیزی سرگرم کننده برای گوش دادن به در حالی که شما رنگ. “من صرف حدود 15 ساعت در این پروژه—چند ساعت در هر شب برای یک هفته و یک کتاب خوب را به شما از طریق آن,” او می گوید.

می دانیم که رنگ شما می خواهید خود را در شامل طراحی دیگر آن را. اگر شما مسخره کردن یک شکل شبیه و می خواستم آن را به فقط دو باب ویدئویی به عنوان مثال کل پروژه را خیلی سریعتر از ترکیب سفارشی یک دسته از سایه های رنگی به عنوان جکسون انجام داد. او همچنین توصیه می کند تمرین بر روی یک تکه کاغذ ، “ببینید چه رنگ نگاه خوب در کنار هر یک از دیگر قبل از شما آنها را بر روی دیوار,” او می گوید. “من این کار را با تمام نقاشی های دیواری به تحکیم یک رنگ داستان است.”

همچنین شایان ذکر است که شما می توانید تمرکز خود را دیوار نقاشی دیواری در یک واحد از ویژگی های دیوار و یا شما می توانید در ادامه آن را در سراسر اتاق به عنوان دیده می شود در اینجا. که کاملا به شما و رفتن از دیوار لهجه مسیر یک راه برای صرفه جویی در زمان و مواد. من هم دوست دارم راه جکسون نقاشی دو طرف از حمام درب قرمز به اکو سایه ای استفاده می شود در سراسر اتاق و کراوات آن را به سالن فقط در خارج حمام است. دوباره این لازم نیست, اما آن را به خوبی لمس اتمام.

مورخ غرور بعدی در لیست خود رسید. با مانده ضایعات تخته سه لا توس (که او به ثمر رساند 70 درصد از Home Depot ماه قبل از آن) او refaced قطعه به طور کامل. “من اساسا بازدارنده برداشته کشو چهره خاموش و در زمان خاموش کردن درهای کابینت پس از آن اندازه گیری و برش و متصل, جدید, چوب,,” او می گوید. “من به پایان رسید آن را با آب پز روغن بزرک من در دست داشتند.” به جای سخت افزار کابینه او ساخته شده, ساده, دایره و بیضی شکل برش دستگیره در چوب جبهه قبل از نصب آنها.

بقیه اتاق از سود خوب مرتب جلسه با استفاده از قطعات جکسون منابع در جای دیگر در خانه خود را. “من احساس می کنم مانند حرکت هنر اشیاء و حتی گیاهان اطراف نه تنها به اتاق زندگی جدید اما به تکه های زندگی جدید,” او می گوید. “پس از یک در حالی که شما را متوقف از دیدن هنر بر روی دیوار خود را. در حال حرکت آن را به یک اتاق دیگر اجازه می دهد تا شما را در درک آن همه را دوباره و دوباره.” هدفمند در مورد موارد شما را انتخاب کنید—به دنبال چیزهایی است که به اشتراک گذاری مشترک, رنگ های مکمل پس از اتمام و یا مشابه نقوش به اتاق است که شما در حال تلاش برای restyle. در جکسون مورد اینجا بیشتر رنگارنگ این مورد بهتر است برای این دستشویی!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im