قبل و بعد از: فيزيوپاتولوژی خانه تغییرات ظریف به منهتن شهری

شما ممکن است فکر می کنم یک خانه زیبا در یک محل خواهد بود سریع فروش—مانند این خیره کننده سه گانه-نعناع شهری در منهتن در شرق فوقانی جانبی شامل پنج اتاق خواب و پنج حمام و سرویس بهداشتی در سراسر پنج طبقه است. اما حتی مطلوب ترین لیست می تواند ایستادن برای بهره مندی از کمک یک حرفه ای فيزيوپاتولوژی خانه.

این یکی در واقع نیاز به کمک دو. پس از یک کارآموز مشغول به کار در املاک—و پس از آن شنبه در بازار ماه با کمی به هیچ بهره از خریداران—فروشندگان تصمیم را در اندرو استوارت بنیانگذار و رئیس سبک خلاق از کلاه قرمز Productions Inc یک مرحله بندی صفحه اصلی شرکت در شهر نیویورک به سنگ آهک شهری یکی دیگر از قبل.

او صحنه از 5600 فوت مربع خانه با ایجاد تغییرات نامحسوس در قرار دادن مبلمان و دکور که به همراه داشت یک زیبایی تفاوت.

“پس از کلاه قرمز کمدي ملک تا به حال ارائه شده در درخواست در 30 روز” استوارت می گوید. “این یک مطالعه موردی در چگونه یک تصفیه چشم و برخی از تنظیمات اولیه واقعا می تواند دوباره تعریف ابزارهای بازاریابی برای یک نتیجه موفقیت آمیز است.”

در اینجا او به بحث در مورد مرحله بندی انتخاب های او ساخته شده در آشپزخانه رسمی اتاق نشیمن, اطاق ناهار خوری و اتاق خواب استاد است که در نهایت به کمک لیست عوامل جورج Vanderploeg و استفن کینگ از Vanderploeg تیم در داگلاس Elliman فروش این گران بزرگ اپل اقامت در درخواست خود را به قیمت $10.9 میلیون.

“این آشپزخانه به اندازه کافی فضا برای والس در و که نیاز به نشان می دهد در این عکس و در فرد. با حذف این نوار صبحانه وجود دارد سبکبار خط دید به پشت باغ—و هیچ چیز به سفر بیش از زمانی که شما در حال انجام یک چرخش.”

“ما نیاز به رفتن را از راکد به پویا. با ایجاد یک مسیر روشن به ویندوز و افزایش سرعت زاویه, عکس, فضا داده شده است زندگی و جهت است.”

“وادار کردن چشم انداز اجازه می دهد تا برای خواندن ، مانند یک دوره در پایان یک جمله اضافه کردن گل ها در پشت دیوار تساوی چشم زیبایی را در طول جدول و مشخص می کند چگونه دور آن دیوار است.”

“این مهم نبود از decluttering. این یک فرصت برای بالا بردن فضای بازی با جریان و تابع. بین قبل و بعد از, شما می توانید ببینید که چگونه مبلمان انتخاب و موقعیت باز طرح طبقه و کمک در ایجاد یک رابطه قوی تر با بالکن و پس از آن دیگر یک چاره اندیشی موقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de