قبل و بعد از: کاملا ویران مکزیک خانه شگفت انگیز نوسازی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

مالکان/طراحان: سقراط و سوفیا و Bruno & Barkley (ما دو سگ sidekicks که به ما کمک کرد تا در طول راه)
محل سکونت: مزتلن, مکزیک
حجم: 1410 متر مربع
سال زندگی در: 5 ماه متعلق به

در اکتبر 2018 ما (سقراط و سوفیا) تصمیم به انجام کامل 180 درجه در هر دو از حرفه ما. ما به تازگی ازدواج کرده ولی همکاران در زندگی پس از سال 2011 است. ما می خواستیم به نهایت که جهش و پس انداز ما برای شروع بازسازی و نوسازی خانه ها در مزتلن, مکزیک. مشغول به کار در سرگرمی (سوفیا) و انتشار (سقراط) برای بیش از 10 سال+ ما متوجه شد که فشار و شلوغی زندگی واقعا طول می کشد تلفات در روابط عاشقانه و در غیر این صورت. بنابراین ما تصمیم به راه اندازی 35 آگاو شرکت ، به نام پس از سن ما هر دو بودند که ما آن را ایجاد و عشق ما از گیاه آگاو (و 23 هکتار آبی آگاو مزرعه ما به تازگی کشت فقط در خارج از مزتلن!).

این خانه ما بود اول انجام و آن را در نیاز مبرم به یک کل دل و روده نوسازی. این در اصل ساخته شده در دهه 1930 و در و دیوار همه پیر adobe ملات اتصال آجر و دیوار با هم. خانه دیده نمی شود نور از روز از دهه 60 زمانی که یک لیسانس نقل مکان کرد و شروع به گذاشتن خود را از جهان است. آن را بسیار تاریک و ترس با دیوارهای تقسیم فضاهای که تا به حال هیچ کسب و کار جدا بودن. خانه بود و ژولیده دخمه پرپیچ و خم. وجود رطوبت در دیوارها و حال که آن را به یک شهر ساحلی ما می دانستیم که ما تا به حال در چالش با اقدامات پیشگیرانه به اطمینان حاصل شود که در آینده رطوبت می تواند به کاهش و یا حذف شود.

هنگامی که ما با قرار دادن یک برنامه بازی ما شروع به احساس انرژی از خانه به طور کامل باز کردن. کل تحول چه بود یک بار غم تلخ و تاریک خانه و دیدن آن را به معنای واقعی کلمه شکوفه قبل از چشمان ما می دانستیم که ما حق تصمیم گیری است. تمامی مراحل از خرید یک خانه برای اضافه کردن لمس نهایی پس از نوسازی شده است اما ما موفق به موفقیت با هم کار کنند و یاد بگیرند برای انطباق با موقعیت های بسیاری که می توانند در نوسازی پیچیده یا نه.

[سقراط و سوفیا در حال حاضر در خود را به خانه بعدی بازسازی پروژه! این خانه که آنها به نام “Casa Santorini” است برای فروش. و به عنوان یک FYI آنها نیز نجات و پرورش adoptable سگ به عنوان دیده می شود در خود Instagram. ]

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک ما: تماس با ما سبک ما “Mexicanly-یونانی.” اجازه دهید ما توضیح دهد; هر دو ما را با نام یونانی ریشه و حال که ما هر دو از مکزیکی تبار ما همیشه لذت بردم از ترکیب این دو سبک با هم. این تفسیر ما از ترکیب دو سبک مفاهیم.

الهام: ما با الهام از هر چیزی است که عملی سازگار با محیط زیست آگاه است و معنی و خشنود به چشم. ما رسم بسیاری از ما با الهام از مزتلن مرکز تاریخی آن را به عنوان یک دیگ ذوب از طرح های است که در هر نقطه از محدوده نئوکلاسیک پالازو به فرانسوی و اسپانیایی استعمار و مدرن است. بسیاری از این سازه های زیبا هستند و متاسفانه دیده می شود نشسته مجاور را ویران و یا رها خانه در مرکز تاریخی.

مورد علاقه عنصر: صد در صد ما را جلا کف بتن. ما در هر جنبه ای از طراحی به در نظر گرفتن و اعمال منطق “چگونه می تواند ما را در این خانه بود به عنوان دوستدار محیط زیست به عنوان امکان پذیر است.” در طول تحقیقات ما متوجه شدیم که صنعت سیمان یکی از بزرگترین تولید کننده دی اکسید کربن. اما به دلیل ساخت و ساز در مزتلن ساخته شده است در درجه اول از بتن, ما تصمیم به لهستانی بتن است که ما در حال حاضر با استفاده از طبقه. این به ما کمک کرد تا بیشتر و افزایش کشورهای عضو اکو آگاهانه خانه پس ما تصمیم گرفتند به استفاده از کاشی یا چوب از آنجا که بتن به عنوان یک سازگار عنصر در داخل خانه.

سامرز در مزتلن می شود ، با میانگین نقطه شبنم 71°F به سادگی بودن خارج می تواند ناراحت کننده باشد. بتن می تواند گرم یا سرد هنگامی که آن را در معرض سطوح مختلف انرژی حرارتی. به طور کلی می توان آن را سرد به لمس و این می تواند کمک به ایجاد یک خانه احساس به طور طبیعی خنک تر است. با استفاده از فام های پنجره و محافظ طبقه از خورشید کمک خواهد کرد که نگه داشتن منطقه کولر برای مدت زمان طولانی تر در نتیجه نگه داشتن خانه خود را خنک تر است.

در طول ماه های زمستان برعکس باید اتفاق می افتد. نگه داشتن آن سایه پنجره باز کردن و اجازه می دهد که نور خورشید به پرتو افکندن فردی از طریق ویندوز. قابلیت حفظ گرما اجازه می دهد تا برای طبقه بتنی به استفاده از حرارت است که می آید از طریق. همانطور که این اتفاق می افتد کف بتن را جذب گرما در طول روز به انتشار آن در شب کمک به نگه داشتن فضا گرمتر است.

بزرگترین چالش: بزرگترین چالش ما بود بدون شک درمان مجلس در برابر زمان رطوبت مسائل و کمک به جلوگیری از مشکلات آینده است. پس مزتلن نشسته 21 متر در جنوب استوایی سرطان و ما یک شهر ساحلی و رطوبت بالا طوفان گرمسیری آب و هوا دو ویژگی های مشترک است که آمار شهر هر تابستان و پاییز. ما درمان شدید و اعمال رطوبت پیشگیری از مهر و موم برای کمک به جلوگیری از رطوبت از تراوش راه خود را به دیوار. این عمل مشترک در اینجا به پخش کردن ضخامت ورق پلاستیکی زیر کل بنیاد قبل از ریختن بتن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه. این پلاستیک صنعتی کمک می کند تا حرکت رطوبت همراه برای پیدا کردن یکی دیگر از نقطه خروج به جای ساخت راه خود را به ساختمان های دیوار.

Proudest DIY: در معرض دیوار آجری برای خانه, دفتر منطقه است. زمانی که ما شروع به از بین بردن گچ از دیوار در استودیو منطقه ما می خواستم به نگه داشتن در معرض آجر به داستان که در آن خانه آمد. ما ساعت را صرف درمان آن را با تمام انواع مهر و موم مانند رطوبت پیشگیری به اطمینان حاصل شود که اصلی adobe ملات باقی بماند اتصال آجر با هم. سپس ما آن را رنگ سفید برای ایجاد یک نوع احساس روستایی رجعت از انواع به خانه اصلی ساختار.

بزرگترین زیاده روی: بزرگترین زیاده روی بود کاملا upcycling اصلی درب اصلی خانه. آن را ضرب و شتم و روزهای بهتری دیده و ما می خواستیم به آن اصلاح و ایجاد یک انبار درب به استاد حمام. ما نمی دیدن آن را تا آنجا که زیاده روی در هر se اما به عنوان یک هزینه لازم برای repurpose مواد از ساختار اصلی.

بهترین توصیه: نوشتن همه چیز شما امیدواریم که برای به انجام رساندن یک خانه عوض کردن و انجام تحقیقات به آن را به بالا. آیا شما می خواهید که شامل کشورهای عضو اکو دوستانه عناصر به خانه خود را ؟ تحقیق چگونه شما می توانید انجام است. قرعه کشی آنچه که شما در حال فکر کردن در ذهن خود قرار داده که این ایده بر روی کاغذ. می توان آن را بر روی کاغذ ابتدا یک نوت بوک یا یک دستمال. شما نیاز به تجسم آنچه در حال پخش است در سر خود را بنابراین شما می توانید ببینید که اثبات خود را در تفکر خلاق کار. گاهی اوقات آنچه شما فکر می کنید کار را در ذهن خود نمی کند در واقع به خوبی ترجمه و بنابراین شما می توانید از بین بردن گران انجام اگر شما فکر می کردم این ایده را از طریق.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ بدون توجه به جایی که شما هستند, همیشه, همیشه, همیشه, استخدام به صورت محلی. این کارگران ساختمانی نجاران ، آهنگران, مهندسین, لوله کش, و غیره. آنها زندگی می کنند و نفس کشیدن در این شهر است. آنها می دانند که در آن برای پیدا کردن همه چیز و هر چیزی را (به عنوان مثال آنچه به نگاه کردن به در نظر تلفات یک طوفان گرمسیری می تواند در یک خانه جدید و چگونه به راه اندازی پیشگیرانه و اقدامات حفاظتی با خیال راحت به محافظت از خانه خود را). نه تنها آنها را مدبر اما شما در حال حمایت از مردم محلی و همچنین کاهش خود کربن از حمل و نقل کالا و یا مواد از خارج از مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net