تظاهرات خرس بازار جدید و یا گاو? شکستن بازار پس از دیگری برنده هفته

یک مرد پیاده گذشته وال استریت شارژ Bull, در, نیویورک, ایالات متحده, مارس 24 سال 2020 است.

وانگ یانگ | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

چگونه ما به توصیف این سهام-بازار مبارزه از سه ماه گذشته و فراتر از آن?

با ساده ترین تعریف آن را تبدیل به یک خرس بازار که شاخص S&P 500 با کاهش بیش از 20% از آن بالا که آن را در راه به 35 درصد کاهش بیش از پنج هفته است. و باقی خواهد ماند یک خرس بازار مگر اینکه و تا زمانی که شاخص های بورسی به آوریل بالا است. یکی پس از دیگری برنده هفته معیار است که 15 درصد از این رکورد.

اما این طبقه بندی از یک خرس در بازار شامل همه چیز از سال 1987 تصادف و سریع 1962 جست و خیز که شد صرف پاورقی در پست-1950 پیشبرد به آسیاب چند سال مصائب از 1970s و اوایل 2000s.

ند دیویس تحقیقات خود چک لیست برای شناسایی بازار فروش از جمله هر یک از 30% افت داو جونز صنعتی پس از 50 روز یا حداقل 13 درصد کاهش است که طول می کشد بیش از 145 روز. دومی تعریف دسته 2015-اوایل 2016 از رکود به عنوان یک خرس در حالی که اکثر سرمایه گذاران مشاهده آن را به عنوان یک اصلاح شیب دار است که تجدید و به بازار گاو نر.

یکی دیگر از راه برای گرفتن تجربه زیر آب بازار و تعیین کمیت ساییدگی و پارگی در آن طول می کشد در روانشناسی عمومی و نمونه کارها ارزش است چه مدت در بازار باقی می ماند در بیش از 10 درصد کسری به اوج خود سطح.

من از رایان Detrick بازار استراتژیست در LPL مالی به نمودار گذشته بازار رکود چگونه بسیاری از روز شاخص S&P 500 باقی مانده را 10 درصد و یا بیشتر است. پس از بازار برای اولین بار شکست به تمام زمان بالا پس از بحران مالی جهانی در سال 2013 زمان 55 روز در 10 درصد “کاهش” است که تا کنون طولانی ترین بیش از دو بار در این مدت از اواخر سال 2018/اوایل 2019 شکست.

منبع: LPL مالی

در عین حال گسترش این دیدگاه به سال 1980 در حال حاضر خط به سختی قابل مشاهده است کمتر از نصف زمانی که هر چیزی که ما در حال حاضر به عنوان توصیف یک خرس بازار مانند سال 1990 کاهش ارتباط با یک نسبتا کم عمق رکود است.

منبع: LPL مالی

البته این بازار می تواند غرفه و یا اسلاید از اینجا باقی می ماند و فرو رفته در زیر 10%-آستانه از دست دادن برای یک زمان طولانی. در عین حال آن را تنها کمتر از 4% پیش از اینجا برای S&P برای محدود کردن کسری بودجه آن در برابر اوج به کمتر از 10 درصد و در پایان این خط.

سرمایه گذاران می گویند این تظاهرات خرس بازار

این همه تا حد زیادی یک موضوع از معانی یک نوار مدفوع بحث موضوع است. اما چگونه یک سرمایه گذار تعریف این قسمت احتمالا دیکته آنچه او انتظار دارد که آن را به از اینجا و چقدر قرار گرفتن در معرض سهام به نظر می رسد حس را در حال حاضر و پس از S&P 500 به جبران بیش از 60 درصد از دست دادن آن است.

و در واقع حداقل تا همین اواخر بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای به نظر می رسد کار از یک فرض این است که یک خرس بازار است. در حدود 70 درصد از شرکت کنندگان در بانک مرکزی آمریکا ماهانه صندوق جهانی مدیریت نظرسنجی (که دستگیر پاسخ از مارس 7-14) به نام اخیر دوباره بجای اول برگشتن یک تظاهرات خرس بازار – چیزی BofA استراتژیست استدلال می کنند نشان می دهد ضریب اطمینان به شلوغ محتاط سمت خالص مثبت برای کمی بیشتر حرکت صعودی برای سهام.

استفان Suttmeier تکنسین در BofA کشباف با هم متضاد بازدید از این فاز با اشاره به قبلی طولانی در حال اجرا و یا “سکولار” گاو بازارهای ابتدا در یک “نسل کم” که تا به حال شدید نو سنگر سازی در سال هفتم از جمله 1957 و 1987.

توسط برخی از اقدامات بازار کشش مرزهای یک خرس-بازار گزاف گویی.

کریس Verrone فنی استراتژیست در Strategas تحقیقات اشاره می کند که S&P 500 به 40 روز افزایش نزدیک به 31 درصد است دوم تنها به سطح شیب دار کردن نهایی مارس 2009 پایین در شرایط صعودی در همان زمان. و این تاریخ دیگر قابل مقایسه تظاهرات عمدتا همزمان با مهم قاطع پایین در این سال به عنوان سال 1982 سال 1998 1975 و اوایل 2019.

یک استثنای قابل توجه: قوی post-9/11 گزاف گویی در پاییز سال 2001 که داد راه را برای از سرگیری یک خرس بازار آورده است که پایین ترین نرخ های جدید نزدیک به یک سال بعد.

سیتی گروپ آهنگ های جهانی سهام در بازار پس اخیر اوج در برابر مسیر دیگر تایید خرس بازار است که باعث می شود آن را به نظر می رسد زمان تجمع overachieving در حال حاضر — اما شاید تنها دلیل سقوط بود خیلی سریع و عمیق است.

منبع: سیتی گروپ

فراتر از مستقیم میزان کاهش و میزان بازیابی 2020 بازار بالا متفاوت در شخصیت با معمولی بازار خرس. برای مطمئن شوید که این یکی در ارتباط با رکود اقتصادی به عنوان بسیاری از خرس هستند, اما مهندسی که از شروع نسبتا سالم وضعیت اقتصادی ،

نه یک خرس معمولی

بیشتر آشنا, یک بازار گاو نر را تضعیف خواهد کرد و شبهه در فاز اول در یک راه زیرکانه زیر سطح به عنوان یک کسب و کار گسترش پیترز و/یا بانک مرکزی سفت کردن بیش از حد.

این یک گیوتین برش بیش از 10 تریلیون دلار در بازار کلاه از تمام زمان اوج آورده یک بیماری همه گیر و عمومی-سیاست پاسخ به آن است. نادر اگر نه بی سابقه, وضعیت.

خرس بازار نیز به طور معمول به عنوان یک بوته برای جزر و مد تغییر در رهبری بازار. در 2000-2002 خرس چراغ های پایین تر با تکنولوژی و رشد دیگر سهام کوچک-کلاه و ارزش سهام شروع به بهتر و صفحه بعدی ترقی است.

مالی و انرژی بودند تاپ به عنوان 2007-2009 سقوط و عقب مانده به شدت در مقابل تکنولوژی و مصرف کننده سهام در پست-’09 پیشبرد.

تا کنون مگا-درپوش رشد و فناوری رهبری غالب است که در اجرا به ماه فوریه به اوج باید همچنان بهتر از آنجا. شده اند وجود دارد بسیاری از توقف های حاشیه ای نشانه هایی که تا کنون بیشتر ادواری ارزش مالی و سهام ممکن است دید وسیع عملکرد شکاف.

و بله به مراتب بیشتر منحصر به فرد است به این لحظه: فوری عمق شوک اقتصادی جهانی ممکن است بیماری مسیرهای (خوب و بد) عظیم و سریع مرکزی-بانکی و مالی پشتیبانی ارسال تریلیون دلار به اقتصاد در عجله.

بنابراین بدون توجه به آنچه ما آن را در این بازار هر دو به دست آورده و برخی از احترام به انعطاف پذیری آن است و مقدار زیادی بیشتر برای اثبات با توجه به ناهموار پیش رو و فاصله پشت تا چه بیشتر سرمایه گذاران را در نظر طبیعی اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>