عرقچین Feldstein را قرنطینه و صنعت ساخته شده است از خاطرات دوران کودکی مورد علاقه (به معنای واقعی کلمه)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

عرقچین Feldstein در حال حاضر quarantining در پدر و مادر او خانه ای در لس آنجلس است و خواب در اتاق خواب دوران کودکی (می تواند) که در آن او را احاطه آرامش خاطرات بلیط اینترنتی تابلو اعلانات و حیوانات است. در مصاحبه اخیر خود با دومینو Feldstein توضیح می دهد که چگونه او می خواهد به این دلتنگ اقلام و آنها را تبدیل به آخرین و صنعت: یک پتو ساخته شده از دوستان قدیمی عرق.

“چگونه برای ساخت یک دختر” ستاره DIY ایده الهام گرفته شده بود او در زمان عادت پوشیدن, پیر مانتو و sweatpants که پشت سر گذاشته شد توسط دوستان. با برخی از آنها در حال حاضر فرسوده و پاره پاره کردن او فکر دوخت آنها با هم می تواند یک راه عالی برای بازیافت این مواد به چیزی عملکردی در حالی که هنوز برجسته او با ارزش دوستی.

“من خیلی خوب در دوخت اما من واقعا می خواهم به یاد بگیرند که چگونه به انجام این کار به دلیل آن را مانند یک راه خوب برای نگه داشتن تمام کسانی که دلتنگ قطعه است که من می دانم که من هرگز به واقع می پوشند چرا که آنها در حال پاره پاره کردن و یا الاستیک داده است که:” Feldstein گفت: مهره های بازی دومینو. و او نه تنها بیان که بدست فریبنده در طول قرنطینه—Amanda Seyfried گرفت تا قلاب دوزی و ساخته شده خود پتو.

Feldstein همچنین ذکر شد که چگونه جنبه های دوران کودکی خود را در اتاق خواب باید گنجانیده شده بالغ فضا در نیویورک است. این بازیگر دارای یک تابلو اعلانات در خانه پدر و مادر است که او شده است ضمیمه بلیط اینترنتی و عکس های قدیمی را برای سال; آپارتمان خود را کوچک گالری دیوار در خدمت همان تابع را فقط در یک مطلب سرپرستی فرم.

Feldstein نیز منعکس شده در عشق او را برای هدبند که رفت و هرگز از سبک و همچنان ادامه دارد به پوشیدن آنها را از او کم بود. “من یک مجموعه گسترده ای زندگی می کند که در دوران کودکی من و سپس من هم در نیویورک آپارتمان” Feldstein گفت. “این واقعا سرگرم کننده به پوشیدن هدبند که من وقتی که من مثل 15 و آنها در حال حاضر پشت در.” به علاوه ذخیره سازی آنها را در بالای یک آینه است که یک راه سرگرم کننده برای نمایش آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>