“بخشی از راه حل و نه وقفه”: انتقاد شدید وزیر راهول گاندی

مختار عباس نقوی گفت: کنگره رهبران اصلا درک درستی در مورد موضوع

دهلی نو:

کنگره بوده است گمراه کننده misinforming و گیج کننده مردم در میان مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحادیه وزیر مختار عباس نقوی گفت: در روز شنبه در پاسخ به MP راهول گاندی “شکست خورده مستند” بارب. او گفت که این حزب می خواهد به گسترش آنچه که او به نام “آلودگی سیاسی” و توصیه به آنها برای تبدیل شدن به بخشی از راه حل و نه وقفه.

“حزب کنگره تبدیل به یک آزمایشگاه آلودگی سیاسی در این دوره بیماری همه گیر. آنها گمراه کننده misinforming و گیج کننده مردم در میان مبارزه با ویروس. آنها نمی خواهند برای تبدیل شدن به بخشی از یک راه حل, اما آنها می خواهند به گسترش آلودگی سیاسی” آقای نقوی گفت: NDTV در مصاحبه.

در پاسخ به یک سوال آقای گاندی تماس مستند یک شکست آقای نقوی گفت: کنگره رهبران خود را در نظر کارشناسان در مورد موضوعات آنها را درک نمی کنند.

“هنگامی که ما اجرا که مستند آنها گفت: چرا ما آن را انجام دهد. در حال حاضر آنها می گویند آن است که درست نیست به سهولت مستند. مشکل این است که آنها نمی باید درک درستی در مورد هر چیزی اما سعی کنید برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان کارشناسان به ویژه کنگره است. این توصیه من به آنها: بخشی از این راه حل نمی تواند بخشی از سیاسی وقفه,” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که مورد انتقاد این مرکز دریافت شده است گفت: “ما مبارزه است در برابر کنگره آن است که در برابر ویروس. آن است که برای دفع tiddee (ملخ) نه fissaddi (بازنده). ما را حفظ خواهد کرد مبارزه با fissaddis اما در حال حاضر ما در حال مبارزه با ویروس.

آقای گاندی است که در انتقاد از دولت را از دست داده و همه گیر برای هفته روز جمعه توییتی پنج نمودار که نشان داد چگونه مستندات در کشورهای اروپایی کمک کرده بود به پایین آوردن تعداد روزانه موارد اما در هند افزایش باقی مانده دارد و تصمیم به لغو محدودیت های آمده در زمانی که رشد در تمام زمان بالا.

دولت مرکزی اعمال کرده بود این مستند لقب بزرگترین جهان در اواخر ماه مارس و تمدید آن را چندین بار قبل از اعلام مبهوت خروج شروع دوشنبه آینده. میان سرعت در حال افزایش تعداد coronavirus موارد در کشور به دولت اجازه داده است باز از مراکز و رستوران ها و اماکن مذهبی با احتیاط از ژوئن 8. درون و بین خارجه جنبش عدم مهار منطقه مردم و کالا نیز مجاز است.

وزارت بهداشت, داده, اما, نشان داده شده است یک افزایش چشمگیر در تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر در روزهای اخیر. در حالی که این کشور گزارش داد که برای اولین بار از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در 48 روز از این بیماری همه گیر در حال حاضر به همان تعداد گزارش شده است در حدود چهار روز.

هند امروز گزارش 9,887 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته در یکی از بزرگترین روز سنبله تا کنون دولت داده را نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im