ضرب و شتم توسط COVID-19 بمبئی در هشدار به طوفان Nisarga نزدیک: 10 امتیاز

طوفان Nisarga دوم به اعتصاب هند در کمتر از دو هفته پس از Amphan آمار بنگال در ماه گذشته

بمبئی: طوفان Nisarga اولین اعتصاب در نزدیکی بمبئی در بیش از 100 سال است barrelling سمت ماهاراشترا و گجرات سواحل با ریزش زمین انتظار می رود در نزدیکی شهرستان در روز چهارشنبه بعد از ظهر. IMD (هند هواشناسی Department) گفت: Nisarga است به احتمال زیاد به شدت به یک “شدید سیکلون طوفان” با بارش باران و وزش باد با سرعت بیش از 100 کیلومتر در ساعت بیش از 12 ساعت بعد. بیش از 10 ، 000 نفر از جمله برخی از coronavirus بیماران منتقل شده اند به مکان های امن تر. بمبئی شهر بدترین متاثر از شیوع کروناویروس با بیش از 41,000 موارد تا کنون حومه آن و همسایه ولسوالی خان, پلقر, Raigad, رتنگیری و Sindhudurg تمام شده است قرار داده شده در بالا هشدار. نارندرا نخست وزیر صحبت کرده است به وزرای رئیس ماهاراشترا و گجرات و مدیر دامان و دیو Dadra and Nagar Haveli و مطمئن باشید همه امکان پشتیبانی از مرکز.

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. نخست وزیر نارندرا مودی قبلا در روز در توئیتر خود نوشت: “در زمان سهام از وضعیت در پی طوفان شرایط در بخش هایی از هند در ساحل غربی. دعا برای همه خوب بودن. من مصرانه از مردم به تمام اقدامات احتیاطی ممکن است و اقدامات ایمنی (sic)”. به سازمان بنادر و دریانوردی پرسیدم PM @narendramodi صحبت کرده است به سانتی متر ماهاراشترا شری Uddhav Thackeray, CM گجرات شری @vijayrupanibjp و مدیر دامان دیو Dadra and Nagar Haveli شری @prafulkpatel در مورد گردباد وضعیت. او مطمئن همه ممکن است حمایت و کمک از مرکز. (sic)”. روز دوشنبه اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه صحبت کرد و به ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray به بررسی آماده سازی برای cyclone.

  2. طوفان Nisarga انتظار می رود که سرعت باد بیش از 100 کیلومتر در ساعت با gusts تا 120 متر در ساعت است. ملاقات گروه نیز هشدار داده بود که یک تا دو متر ارتفاع (سه تا 6.5 فوت) طوفان موج inundating مناطق کم ارتفاع ماهاراشترا. روز سه شنبه بعد از ظهر IMD گفت: “آن است که به احتمال بسیار زیاد به حرکت و نزدیک به شمال طی چند ساعت آینده کج شمالی-northeastwards پس از آن و عبور از شمال ماهاراشترا و مجاور سواحل جنوب گجرات (بین Harihareshwar و دامان نزديک به Alibag در ماهاراشترا منطقه Raigad) در بعدازظهر ژوئن 3”.

  3. بیش از 30 NDRF (فاجعه ملی پاسخ Force) تیم مستقر شده اند در مناطق انتظار می رود که آسیب دیده همراه ماهاراشترا و گجرات سواحل. یکی NDRF تیم متشکل از 45 نفر از پرسنل. گجرات خواسته است برای پنج تیم اضافی; 15 خواهد بود مستقر در وزارت امور خارجه سه شنبه شب با دو بیشتر در آماده به کار NDRF رئیس SN Pradhan گفت. ده تیم فرستاده شده به ماهاراشترا با شش در حالت آماده به کار.

  4. وزیر Uddhav Thackeray افسر ذکر شده است برخی از این اقدامات گرفته شده است. این شامل تخلیه کسانی که اقامت در کلبه کاهگلی. “زاغه نشينان در بمبئی شهری منطقه به خصوص کسانی که در مناطق کم ارتفاع شده اند خواست برای تخلیه” رئیس دفتر وزیر (CMO) گفت. غیر COVID-19 بیمارستان ها دستور داده شده است که به آماده شدن برای هر گونه شرایط اضطراری پزشکی. دولت همچنین در نظر گرفتن اقدامات لازم در صورت بروز وقفه در عرضه برق و برای ایمن سازی نیروگاه هسته ای در پلقر منطقه.

  5. “تیم در حال آماده شدن برای مقابله با آسیب هایی که ممکن است ناشی از سقوط درختان رانش زمین و بارش باران های سنگین” این CMO اضافه شده است. یک اتاق کنترل ایجاد شده در Maharahtra ساختمان دبیرخانه و عملیاتی خواهد شد دور ساعت. دستورالعمل هم داده شده به ارتش نیروی هوایی نیروی دریایی و آی برای اطمینان از هماهنگی. سه NDRF تیم ها در دولت شده اند مستقر در بمبئی با دو در پلقر و در Raigad, رتنگیری و Sindhudurg.

  6. حدود 20000 نفر از 47 روستاهای ساحلی در گجرات ولسد و Navsari مناطق در حال تخلیه. “ما در حال حاضر شناسایی خانههای شروع به تخلیه از نزدیک به 10 ، 000 از 35 روستاهای” RR Raval, کونت منطقه جمع آوری شد به نقل از خبرگزاری PTI. در کشور همسایه Navsari منطقه دولت آغاز شده است تخلیه در اطراف 10,200 مردم از 12 روستا.

  7. هندی گارد ساحلی کشتی ها و هواپیماهای مستقر شده اند در امتداد ساحل برای هشدار دادن به ماهیگیران و کشتی های تجاری برای بازگشت به بندر. در دو به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده فیلم گارد ساحلی ملوان دیده می شود مشوق ماهیگیران به بازگشت به ساحل. “این یک هشدار از باران های سنگین و بد آب و هوا در این منطقه است. شما در حال تمام خواسته خود را به نوبه خود قایق به سمت بندر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” ملوان شنیده می شود گفت.

  8. ماهاراشترا در حال حاضر در حال مبارزه با یک COVID-19 شیوع نگران کننده نسبت وجود دارد بیش از 70000 مورد تأیید در دولت با 2,362 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. بیمارستان ها و سازمان های اجرای قانون به خصوص در بمبئی در حال حاضر کشیده.

  9. طوفان Nisarga دوم خواهد شد برای حمله به هند سواحل در کمتر از دو هفته; ماه گذشته طوفان Amphan یکی از بدترین طوفان به تشکیل بیش از خلیج بنگال در سال های اخیر زده بنگال و بخش هایی از اوریسا کشته شدن نزدیک به 100 نفر و مؤثر lakhs. بنگال وزیر برآورد خسارت انجام شده در Rs 1 لاخ کرور.

  10. نخست وزیر نارندرا انجام یک نظر سنجی های هوایی از مناطق آسیب دیده و اهدا تومان به 1000 کرور “پیشبرد موقت کمک” بنگال و 500 تومان کرور روپیه برای Odisha. نخست وزیر همچنین با اشاره به Amphan ماهانه خود را در رادیو و آدرس “Mann Ki Baat“روز یکشنبه گفت: “هند در کنار اوریسا و بنگال”.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im