Barry Diller می گوید Expedia و IAC نمی شود دادن درآمد راهنمایی کنه

Barry Diller رئیس Expedia و رسانه های دیجیتال گروه IAC گفت CNBC در روز جمعه دو شرکت دیگر نمی خواهد به ارائه درآمد راهنمایی.

“هدایت یک کسب و کار بد. ما هستید. ما در حال انجام آن دیگر” میلیاردر تاجر گفت: “Squawk Box.”

Diller گفت: مقدار زمان شرکت صرف به توسعه هدایت است “بی فایده” است و کارکنان زمان بهتر خواهد بود صرف “در واقع انجام برخی از کار.” “تمام چیزی که, آجیل,” او اضافه شده است.

بسیاری از شرکت ها به حالت تعلیق درآمد ارشاد به دلیل عدم اطمینان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. Diller گفت: آن را به Expedia و IAC این فرصت را به آن می گویند دیگر نمی خواهد در صدور آن و او می خواهد دیگر شرکت ها برای انجام همان.

“من امیدوارم که این دوره اجازه می دهد همه این شرکت ها می گویند, ‘بود رفته و با راهنمایی های خود را.’ این یک بازی خوب است. صرف زمان خود را در واقع بدانند که در آن شما باید به سرمایه گذاری پول خود را چگونه باید اجرا شرکت خود را,” او گفت:.

درآمد هدایت شده است یک کیسه مشت زدن در وال استریت. برکشایر هاتاوی را وارن بافت و جی پی مورگان را جیمی Dimon تیمی در سال 2018 به تماس برای پایان تمرین. Dimon گفت CNBC در زمان که کسب و کار میزگرد گروه از مدیران اجرائی انداخت پشتیبانی پشت شرکت پشتوانه دور از چشم انداز. برکشایر هاتاوی را فراهم می کند نیست راهنمایی. بافت گفت: CNBC سپس این عمل می تواند وسوسه مدیران برای دستکاری اعداد به ملاقات و یا ضرب و شتم انتظارات.

Expedia گروه برندها شامل Expedia Hotels.com و Trivago در حالی که IAC این برندها عبارتند از: Ask.com ویدئو های سرویس Vimeo و اخبار سایت Daily Beast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو