محرومیت 15 محصول فوق العاده و مهاجر قطار, بلیط لغو شد تا پایان ماه ژوئن

Coronavirus Lockdown: Barring 15 Specials And Migrant Trains, Tickets Cancelled Till End-June

Coronavirus مستند: راه آهن هند متوقف شد و تمام غیر ضروری خدمات از مارس 22

دهلی نو:

از راه آهن تا لغو تمام بلیط برای قطار مسافری از جمله پست اکسپرس و حومه خدمات سفر رزرو به و از جمله ژوئن 30. هزینه کامل داده خواهد شد و برای تمام مسافران که بلیط لغو شده اند, راه آهن گفت: در بیانیه ای که پنجشنبه منتشر شد.

به لغو بلیط رزرو قبل از مستند, زمانی که راه آهن بود و هنوز هم رزرو برای سفر در ماه ژوئن. افرادی که رزرو بلیط 120 روز قبل از تاریخ سفر را دریافت بازپرداخت در برابر لغو شد.

در این بیانیه همچنین روشن است که “shramik (کارگر)” – قطار در حال اجرا به حمل و نقل رشته مهاجران – و “ویژه” مسافر قطار – که این هفته آغاز شده و در حال اجرا بین دهلی نو و 15 ایستگاه به عنوان بخشی از تلاش ها به تدریج راه اندازی مجدد خدمات عادی – ادامه خواهد داد به کار به عنوان برنامه ریزی شده.

ماه گذشته, به گزارش خبرگزاری PTI راه آهن مسترد اطراف تومان 1,490 کرور پس از 94 لاخ بلیط رزرو قبل از این مستند بود تحمیل لغو شد. بیشتر 830 تومان کرور روپیه بود مسترد برای سفر برنامه ریزی شده بین ماه های مارس 22 مارس 14 فاز اول این مستند.

همه غیر ضروری قطار, از جمله به طور منظم خدمات مسافر شده اند به حالت تعلیق از مارس 22 سه روز قبل از شروع coronavirus مستند. با گسترش مستند به مارس 17 راه آهن متوقف شده بود مصرف رزرو برای همه قطار به طور منظم.

اما روز یکشنبه با راه آهن اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی مجدد قطار مسافری در یک روش مرحله به مرحله پنج روز قبل از پایان مستند به عنوان دولت به نظر می رسد به دوباره شروع به زندگی عادی و افزایش لکنت اقتصاد ملی است.

این “ویژه” آموزش (15 قطار 30 سفر) برای اولین بار است که رفتگان در روز سه شنبه را ترک خواهد کرد از دهلی نو و اتصال شهرستانها در آسام و بنگال Bihar, Chhattisgarh, Gujarat, Jammu, Jharkhand, Karnataka, کرالا, ماهاراشترا, Odisha, Tamil Nadu, Telangana و تریپورا.

مسافران این قطار جدا از اینکه کارگردانی به دنبال اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک صورت باید در حال حاضر نیز به یک آدرس در شهر مقصد برای کمک به ردیابی تماس در صورت نیاز.

راه آهن نیز اجرا 642 “shramik” قطار ویژه از شنبه, اخبار آژانس آنی گفته است. این قطار انجام شده حدود 7.9 لاخ مهاجران و دیگر رشته میان coronavirus مستند بازگشت به صفحه اصلی متحده است.

Lakhs از مهاجران بودند از سمت چپ رشته را در سراسر کشور پس از این مستند برای اولین بار تحمیل شده است. با هیچ شغل و پول و غذا و سرپناه و با حمل و نقل عمومی از جمله قطار بسته بودند مجبور به سعی و راه رفتن صدها کیلومتر صفحه اصلی راه اندازی یک بحران عظیم.

دولت بنا به گزارش رانده ترس از سیاسی واکنش در نهایت مجاز قطار ویژه اجرا می شود برای مهاجران و دیگر رشته مردم است.

قبل از مستند راه آهن عمل حدود 12000 قطار هر روز حمل و نقل Rs 28,032.80 کرور ارزش کالا و درآمد Rs 12,844.37 کرور از مسافر کرایه در سه ماهه سوم 2019/20 به تنهایی با توجه به PTI.

با ورودی از آنی PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de