باراک اوباما به شدت بی کفایت: پس از مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus انتقاد

Barack Obama Was Grossly Incompetent: Donald Trump After Coronavirus Criticism

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این اظهارات را در حالی که صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید (فایل)

واشنگتن:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه به نام سلف خود باراک اوباما “به شدت بی کفایت رئیس جمهور” در پاسخ به دومی انتقاد از ایالات متحده COVID-19 pandemic پاسخ.

“او (اوباما) بود بی کفایت جمهور به شدت بی کفایت رئیس جمهور. که همه به من می گویند” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: پس از ورود به کاخ سفید.

روز شنبه, اوباما انتقاد کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری بی مهارت برای اداره خود از این بیماری همه گیر کوروناویروس متهم آنها را در دوقلو شروع آدرس نیست “حتی تظاهر” به مسئول و پرسیدن سوال اشتباه است.

وی در یک سخنرانی به فارغ التحصیلان دبیرستان 74 تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده است.

اوباما اشاره نمی کند او جانشین رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن با نام. اما این دیدگاه تکرار انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که اوباما وارد ماه گذشته در یک ویدئو تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن واشنگتن پست گزارش داد.

اوباما گفته بود: پس از آن که این بیماری همه گیر نشان داده است که “با داشتن رهبرانی که آگاهانه و صادقانه و به دنبال گرد هم آوردن مردم” مهم رسانه ها گزارش شده است.

“بیشتر از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام” اوباما گفت کالج و فارغ التحصیلان دانشگاه در روز شنبه.

“بسیاری از آنها حتی تظاهر به اتهام,” او اضافه شده است.

ما در بدترین آمار کشور توسط کشنده سرایت با حداقل 1,484,804 تعداد موارد تایید شده از coronavirus و بیش از 89,399 مرگ و میر.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im