ورشکست JC Penney برنامه ای برای چرخش خواص آن را جداگانه شرکت املاک و مستغلات

یک پارکینگ خالی نشان داده شده است در بسته JC Penney فروشگاه در رزویل, Mich., 8 مه سال 2020 است.

پل Sancya | AP

یک قطعه از J. C. Penney پیشنهاد برای خروج از ورشکستگی شامل ریسندگی املاک و مستغلات خود را به عموم معامله املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد.

به عنوان بخشی از یک طرح زمینه با ورشکستگی دادگاه Penney خواهد سازماندهی مجدد به یک خرده فروش (“JCP”), همراه با یک REIT که جمع آوری اجاره چک از کسب و کار خرده فروشی. اسناد دادگاه می گویند تا آنجا که 35 درصد از سهام خود در به تازگی ایجاد شده REIT می تواند فروخته شده به یک شخص ثالث سرمایه گذار برای جمع آوری پول و یا به ارائه بودجه اضافی برای REIT.

وزن سنگین بار بدهی های بیش از 4 میلیارد دلار و ضربه سخت coronavirus همه گیر پنی برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت جمعه شب. برخی از آنها در حال حاضر سوال اگر فروشگاه های زنجیره ای است که در اطراف برای بیش از یک قرن هنوز هم باید کار گیرند. در آن گیر کرده در یک رکود فروش برای سال. فروشگاه صنعت به عنوان یک کل نیز در این باره با مردم تغییر هزینه های خود را به دور از مرکز. زمانی که پنی ثبت آن هنوز هم در عمل تقریبا 850 مکان در مراکز سراسر کشور است.

این خواهد بود که اولین بار یک مبارزه فروشگاه اپراتور تا با اتکا بر آن ارزش املاک و مستغلات به آمده تا با نقدینگی. سیرز در سال 2015 چرخید حدود 250 خواص به شکل REIT Seritage رشد خواص.

“به محض این که منطقی و عملی” پنی لیست سهام عادی جدید JCP و REIT ملی اوراق بهادار اسناد دادگاه می گویند.

Penney است همچنین برنامه ریزی برای انجام فروش-leaseback معاملات آن در مراکز توزیع با توجه به اسناد و مدارک است که کمک خواهد کرد که آن را جمع آوری پول بیشتر. چنین معامله مستلزم فروش املاک و مستغلات و اجاره آن را به عقب. بسیاری از خرده فروشان از جمله میسی بزرگ لات و تخت حمام و فراتر از آن مستقر کرده اند این استراتژی در گذشته به آمده تا با نقدینگی در خرج کردن.

“JC Penney در حال حاضر می یابد خود را در مواجهه با یکی دیگر از چالش های به یاد ماندنی برای کسب و کار خود را: در حال ظهور از اختلال ناشی از رمان Coronavirus همه گیر” CFO لایحه Wafford گفت: در دادگاه خود را اعلام.

به دلیل Covid-19 بحران پنی را در طول دو سال گذشته خالص خرید و فروش چهار با حدود 88 درصد و آجر و ملات و فروش کاهش یافته و به تقریبا $0, Wafford گفت.

پنی را مستندسازی املاک و مستغلات به ارزش $1.4 میلیارد هنگامی که چراغ ها و $704 میلیون هنگامی که آنها در حال بسته کرکلند & Ellis وکیل جاشوا Sussberg گفت: روز شنبه طی مجازی دادگاه.

به عنوان از تشکیل پرونده ورشکستگی هفت پنی فروشگاه ها عامل منظقه وانت و 41 به طور کامل برای کسب و کار باز دوباره Sussberg گفت. همه از پنی مغازه شده بود به طور موقت بسته به سعی کنید برای کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19 ویروس از مارس 18.

پنی در حال حاضر تا 15 جولای تا به اعتصاب یک طرح کسب و کار و ضربه زدن به نقاط عطف خاص برای دریافت کامل ورشکستگی تامین مالی بسته آن را تا زده و یا دیگری آن را باید دنبال فروش.

CNBC لورن هرش کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im