ورشکسته هرتز اعطا تصویب به فروش برای $1 میلیارد دلار در سهام

علامت Hertz Global Holdings, Inc. می ایستد در یک محل اجاره در برکلی, کالیفرنیا, ایالات متحده در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

هرتز اعطا شد تصویب جمعه با ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه از دلاور به فروش برای $1 میلیارد دلار در سهام.

پتانسیل فروش بسیار غیر معمول برای یک شرکت رفتن را از طریق فصل 11 ورشکستگی از سهامداران مشترک که در گذشته در خط زمانی که دارایی ها اختصاص داده شده در دادگاه ممکن است به سمت چپ با بی ارزش سهام.

هرتز گفت: این آخرین تلاش خندق برای این شرکت به پول نقد در آن نوسان قیمت سهام آن را به عنوان مبارزه با بازار بورس نیویورک نمی شود delisted. سهام ورشکسته و شرکت های کرایه اتومبیل بود را حدود 7 درصد در طول تمدید ساعت معاملات پس از صعودی 37.4% جمعه در $2.83. در طول معاملات روز جمعه بیش از 240 میلیون سهم دست تغییر و سریع تجارت ادامه داد: پس از بازار ،

فعالیت در هرتز سهام می افزاید: به یک نوسان و سفته بازی در بازار است که برخی بر این باورند منعکس نمی کند که این کشور در حال حاضر فضای کسب و کار و اقتصاد است که وارد یک رکود اقتصادی در ماه فوریه است.

هرتز برای ورشکستگی زمینه مارس 22, صدمه دیده است که تقاضا برای اجاره ماشین خشک شده به مسافران مانده اند خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر. سهام آمار پایین از 40 سنت در معاملات روزانه در آوریل 26. اما در روز های آینده سهام شروع به بهبود می یابند.

تصویب فروش سهام می آید یک روز پس از هرتز ارائه اضطراری تشکیل پرونده به دادگاه روز شنبه درخواست مجوز به طور بالقوه فروش 246.8 میلیون unissued سهام به Jefferies, LLC.

“اخیر قیمت ها در بازار و حجم معاملات در هرتز سهام عادی بالقوه در حال حاضر یک فرصت منحصر به فرد برای بدهکاران برای افزایش سرمایه در نظر است که به مراتب برتر به هر بدهکار در اختیار داشتن منابع مالی” شرکت گفت: در پرونده.

شیب تامین مالی وام است که این شرکت نیاز به پرداخت. اما اگر آن را به فروش سهام وجوه آن را بالا می برد نمی خواهد نیاز به بازپرداخت شود.

دادگاه در حکم خود گفت: تصویب “در هیچ رویداد خواهد شد در نتیجه صدور” سهام. بدهکاران مجاز, اما لازم نیست برای فروش سهام سهام عادی.

هرتز نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

لری مک دونالد سردبیر خرس تله گزارش و CNBC نویسندگان گفت: Jeffries “بهتر است مراقب باشید.” چنین فروش او گفت که می تواند در نتیجه قابل توجهی اجتماعی مقاومت مواجه.

“آن بوی” او گفت:, و اضافه کردن یک فروش خواهد رقیق ارزش این شرکت سهام موجود. “من نمی دانم که چگونه آنها می توانند آن را اجازه می دهد, اما من حدس می زنم آن را در برابر قانون.”

مک دونالد همچنین سوال که آیا این شرکت قادر خواهد بود به فروش 1 میلیارد دلار در سهام.

Gamco سرمایه گذاران که دارای حدود 3.9 میلیون هرتز سهام ثبت محدود رد به فروش سهام جمعه. این شرکت گفت: آن را نه لزوما مخالف چنین اقداماتی اما می خواستم اطمینان داد که “موقعیت موجود سهام امنیتی دارندگان حفظ اساس طرح و موقعیت تمام دارندگان سهام موجود و جدید’ به طور یکسان داده شده است حفاظت کافی تحت قرارداد فروش – که در حال حاضر مورد است.”

هرتز گفت: هر گونه خالص درآمد حاصل از آن را دریافت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کل سرمایه در گردش اهداف است. پر کردن در یک “اورژانس اساس با توجه به فرار دولت از تجارت در هرتز سهام.”

اضافه کردن به نوسانات بالقوه برای سهام به delisted. هرتز در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در این هفته گفت که این درخواست یک delisting درخواست NYSE.

ملانی Cyganowski سابق ورشکستگی قاضی برای منطقه شرق نیویورک که در حال حاضر با Otterbourg شرکت حقوقی, CNBC گفت که اگر این شرکت مبادرت به فروش سهام آینده شرکت های ورشکسته ممکن است در انجام همان. اما از آنجا که این اتفاق می افتد در چنین “غیر معمول” شرایط او را باور نمی کند مورد هر گونه قابل توجهی سابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de