بانک افزایش شاخص سهام پس از رگولاتور سهولت ولکر قاعده جی پی مورگان چیس صعود 2%

ایالات متحده تنظیم کننده های بانکی در مورد به سهولت و محدودیت های ایجاد شده پس از بحران مالی توسعه که فرستاده سهام بانک صعودی پنج شنبه.

مقامات فدرال بیمه سپرده کمیسیون گفت: در یک تماس است که آنها در حال شل شدن محدودیت از به اصطلاح ولکر قانون اجازه می دهد بانک ها به راحتی سرمایه گذاری های بزرگ به سرمایه و وجوه مشابه. این شرکت همچنین قادر خواهد بود اجتناب از کنار گذاشتن پول برای مشتقات معاملات بین واحدهای مختلف از همان شرکت به طور بالقوه آزاد کردن میلیاردها دلار سرمایه برای این صنعت است.

سهام بانک های بزرگ از جمله جی پی مورگان و مورگان استنلی و تجارت بود که بیش از 2% بالاتر زیر اعلام معکوس کاهش premarket تجارت.

حرکت در خط با تهمت و دولت را گسترده و فشار به عقب مقررات قرار داده و در محل قبلی رهبران. در حالی که صنعت بانکداری اذعان کرده است مزایای مورد نیاز برای نگه داشتن سرمایه بیشتر به کوسن زیان لابی گروه ها و افراد از جمله جی پی مورگان چیس مدیر عامل جیمی Dimon را مورد انتقاد بخش هایی از بعد از بحران مالی نظارتی رژیم به عنوان بیش از حد محدود و یا از کار برکنار شده است.

این ولکر قانون بخشی از 2010 Dodd-Frank عمل به معنای دیگری جلوگیری از بحران مالی باعث شده در بخش های غیر مسئولانه ریسک در بانک ها طراحی شد و برای جلوگیری از بانک ها از اقدام مانند صندوق های تامینی. اصل کلی این است که آنها مجاز به تسهیل معاملات برای مشتریان اما مجاز به بند در خطر بزرگ اختصاصی شرط.

اما

FDIC و دفتر حسابرسی از ارز خود را به رای دادن در تغییر حکومت و فدرال رزرو نیز باید ثبت نام کردن در آن با توجه به بلومبرگ که گزارش در حال حرکت است.

—با گزارش از CNBC Wilfred فراست.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>